Tolnay Vendéglő Lukácsháza

Ensana Thermal Sárvár

Tolnay Vendéglő Lukácsháza vélemények

1947
Kiváló 2019. szeptember 7.a párjával járt itt
A szállásadónk ajánlotta a helyet, mellyel teljesen meg voltunk elégedve. Az étterem nagy, több helyiséges, szépen megterített asztalokkal és gyertyával. Még vicceltünk, hogy most gyertyafényes vacsoránk lesz? Hát az volt! Májgaluskával kértük a húslevest, mely finom volt és nagy adag.
2017. április 18.családjával járt itt
2017 húsvét hétfőjén jártam családommal a vendéglőben. Az összes asztal kifogástalanul meg volt terítve. Minket egy hölgy fogadott, aki kedves és udvarias volt. A tisztasággal csupán annyi problémánk adódott, hogy az ablakon át egy rendetlen tárolóként használt kerthelyiség látszódott, mely az időjárásra való tekintettel még nem volt megnyitva.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
2016. október 6.a párjával járt itt
Egy fárasztó kalandparkos délután megéhezve tértünk be a vendéglőbe. Az italokat,és az étlapot viszonylag hamar megkaptuk. Választott ételeink ínycsiklandozóan érkeztek. Farkas éhségünket kielégítette a tálakon hozott finomság. Mi kinnt a "teraszon" ültünk,és étkezés közben cigaretta füst szaga zavarta orrunkat,amit nem sikerült kiderítenünk,honnan érkezett. Összeségében elégedettek voltunk,az előző esetet kivéve.
Szörnyű 2015. október 7., üzleti partnerrel járt itt
Üzleti ebéd alkalmával többször ettem már a helyen. Sajnos a tisztaság minden alkalommal kivetnivalót hagy maga után:pohár nyom, a szomszédos asztaloknál is, ragacsos lapú étlap, piszkos menázs stb. (wc-re még nem mertem elmenni). Húsleveseik (húst vagy csontot alig látott) tartalmatlanok, krémleveseik opálosak, tésztafőző lére emlékeztetőek sok liszttel betántva.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. október 5.családjával járt itt
Ma (4-én vasárnap) volt szerencsénk kipróbálni eme műintézményt. Tényleg a szerencsésebbek közé tartozunk, hiszen érkezésünkkor alig voltak, így kb. 25 perc alatt élelemhez jutottunk. Az épületen kívülről két ajtó van, sikerült eltalálnunk a bejáratot. A másik (bal oldali) céljáról így nincs tapasztalatom.