Grand Hotel Glorius étterme Makó

Hotel Elixír Mórahalom

Grand Hotel Glorius étterme Makó vélemények

2055
Átlagos 2024. február 20.egyedül járt itt
A történet úgy kezdődött, hogy Makón koptattam a cipőmet, amikor a központ környékén rámjött, hogy ideje lenne ebédelni is. Hopp, itt egy jóféle hely, ez a Rocco, jól is néz ki, menjünk be! Volt foglalása? Nem volt - szégyenkeztem. Akkor sajnálom, nem tudunk mit tenni. De hol egyek, segítsen! - fogtam könyörgőre.
Grand Hotel Glorius étterme Makó - Külső képGrand Hotel Glorius étterme Makó - EgyébGrand Hotel Glorius étterme Makó - BelsőGrand Hotel Glorius étterme Makó - Étel/italGrand Hotel Glorius étterme Makó - Étel/italGrand Hotel Glorius étterme Makó - BelsőGrand Hotel Glorius étterme Makó - BelsőGrand Hotel Glorius étterme Makó - Étlap/itallapGrand Hotel Glorius étterme Makó - Étlap/itallapGrand Hotel Glorius étterme Makó - Étlap/itallapGrand Hotel Glorius étterme Makó - BelsőGrand Hotel Glorius étterme Makó - Étlap/itallapGrand Hotel Glorius étterme Makó - Külső képGrand Hotel Glorius étterme Makó - Külső képGrand Hotel Glorius étterme Makó - Belső
2022. április 30.a párjával járt itt
Azt hittem,hogy jobb lesz egész jó volt a kiszolgálás, de nem túl ízletes volt az étel egyszer el lehet fogyasztani, csalódás volt majd legközelebb jobban megnézem mit választok
Szörnyű 2021. július 3.a párjával járt itt
A járványhelyzet feloldása után másfél hónappal férjemmel első makói tartózkodásunk során egy vacsora elfogyasztásához vettük igénybe a étterem "teraszát", mivel az értékelésekben csak jókat írtak róla. Az első ami feltűnt, hogy a kihelyezett fotelek között volt olyan, amely madárürülékkel szennyezett volt, de gondoltuk, a fák alatt ez előfordulhat, bár nem friss volt.
Kiváló 2020. december 22.gyerekekkel járt itt
A járványhelyzet előtt többször jártunk személyesen a Grand Hotel Glorius elegáns éttermében, április óta házhozszállítást válaszhatunk. Hétről hétre folyamatosan érezhető, mennyire megbecsülik a vendégeket, a jelenlegi állapotban is maximálisan teljesítenek.
Kiváló 2019. október 22.a párjával járt itt
Fürdőzés után csak úgy betértünk enni. Nagyon kedves volt a fogadtatás. A mentás limonádé felülmúlhatatlan,nagyon finom volt. Az ételek is amit ettünk nagyon jó volt. A személyzet kedvessége is minden igényt kielégített. Igazán jó szájízzel jöttünk el és jó szívvel fogunk emlékezni rájuk.
Kiváló 2017. június 5.a párjával járt itt
Minden stimmel. Az ízek az adagok a kiszolgálás a helyszín. Aki érdekes gasztroélmenyekre vágyik luxus körülmények között, mindezt megfizethető áron annak csak ajánlani tudom. Köszönjük az életreszóló élményt.
Kiváló 2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Csak egy svédasztalos reggeli erejéig volt szerencsénk a szállodával, és néhány dolgozójával találkozni. De az élmény felejthetetlen. A személyzet őszintén, és végtelenül kedves. Az ételek bőségesek és finomak, reggeli 1 főre 2300 Forint, de amit ezért kaptunk, az megfizethetetlen.
Biztosan jövünk még szállóvendégnek is.