Kalász Étterem Makó

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Kalász Étterem Makó vélemények

Átlagos 2021. szeptember 5.a párjával járt itt
Egy nyári napon döntöttünk úgy a párommal, hogy elfogyasztunk egy menüt. Az ételadag bőséges volt, a gyümölcsleves különösen finom. A probléma a rántott húsnál és a sült krumplinál jelentkezett, mégpedig az olaj minősége, amit szerintem rég ki kellet volna cserélni, így nem érződött volna a benne sütött ételeken a kellemetlen mellékíz.
A kiszolgálás figyelmes, kifogástalan.
Kiváló 2019. május 21., csoporttal járt itt
Általában évente egyszer szoktunk itt étkezni. Legutóbb az osztálytalálkozónk helyszínének is ezt választottuk. Nem bántuk meg, az ételek kifogástalanok voltak, az adagok hatalmasak, ízletesek, a kiszolgálás a szokásos "KalászSanyis" , vagyis kedves, udvarias.
Tisztaság rendben, az italárak is megfelelőek.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2018. március 2.családjával járt itt
Udvarias, figyelmes kiszolgálás, színes választék, kiadós adagok. Ha éhes vagy és nem flancolni akarsz, akkor ez a neked való hely. Télen kissé hűvös van benn.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 4.családjával járt itt
Csak ha nagyon esik, akkor ajánlom elsősorban. Nekünk első gasztronómiai élményünk volt Makór, érkezésünk estéjén egy nagy vihar után csak ebben volt hely a közelben, de itt sok. Aztán megtelt, gondolom , mert esett. És a pincér kicsit fel is pörgött.
Kalász Étterem Makó - Étel/italKalász Étterem Makó - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. október 16.barátokkal járt itt
Már belépéskor kiderül, hogy ez nem egy étterem, hanem egy kocsma, ahol ételeket is árulnak. Túl sűrűn rakva a bútorok, kényelmetlen, de ami a legmegdöbbentőbb, az az árak. Míg más étteremben 800 forintért egy ebédet lehet enni, itt 750 egy túrós palacsinta. Ilyen drága éttermet ritkán lehet találni, amikor a színvonalnak még csak a közelében sincs.
Átlagos 2016. szeptember 23.a párjával járt itt
Ezt az éttermet is a szállásadónk ajánlotta. Már nagyon éhesek voltunk, amikor beültünk, és örültünk, látva, hogy csak mi vagyunk, tehát reménykedtünk, hogy gyorsan kapunk ebédet. Sajnos nem így történt, mert kiderült, hogy a teraszon egy nagyobb társaság van és azokat szolgálták ki előbb.
Kalász Étterem Makó - Étel/ital
2016. augusztus 17.családjával járt itt
Az ételek finomak voltak. Az árak megfelelőek a kiszolgálás is udvarias volt.A vasárnapi főpincér kicsit morcos volt. Sajnos a vasárnapi idős főpincér nem tudta lehúzni a kártyaleolvasón a szép kártyát ( vagy 10 alkalommal nekifutott, nem fogadta el a felajánlott segítséget tőlünk.) ezért megrongálódott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Július végén apartmanos szálláshelyre érkeztünk a városba. Szállásadónk ajánlotta az éttermet a közelsége miatt. Valóban a város centrumában található, teraszos kiülős résszel is rendelkezik az étterem. A felszolgálás átlagos, ha annak mondható a 40 perces várakozás a frissen sült brassóira illetve rántott sajtra.
Kiváló 2015. augusztus 29.családjával járt itt
Az étlap választékos. Az ételek kifogástalanok voltak . Friss meleg izletes ,és nagyon böséges az ételek mennyisége. És ami még fontos nagyon keveset kell várni,mindég hamar kihozták a megrendelt ételt. A kiszolgálás nagyon udvarias és figyelmes. Csak ajánlani tudom mindenkinek . Évek ota járunk ide és még mindig nagyon finomakat ettünk és jollakva távoztunk.
Szörnyű 2015. február 13. járt itt
Életünk legrosszabb pizzáját ettük ezen a helyen. Az igaz hogy a Roccoba indultunk, de helyhiány miatt adtunk egy esélyt a Kalásznak. Bár ne tettük volna! Nem tudom hogy milyen a többi étel,de a pizzák ( nem egyformát ettünk) értékelhetetlenek. A tészta élesztővel durván felfújt, a sonkának nevezett parizer szerűség kellemetlen szagú, ehetetlen,a hawai pizzán kb 5-6 db ananász szeletke volt.