Kisbagoly vendéglő Makó

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Kisbagoly vendéglő Makó vélemények

Gyenge 2023. július 30.gyerekekkel járt itt
A tányérok koszosak, csúsznak,ragadnak a kosztól, kertem másikat, de ugyan olyan volt. A toalettek erősen felújításra szorulnak. Az ételek viszont finomak voltak.
2023. június 15.egyedül járt itt
A makói Kisbagolyban a kétezres évek elején voltunk, a tisztes fősodorhoz tartozott a hely. A minap ismét benéztem kifejezetten azért, hogy a pacalt megkóstoljam, de nem jártam szerencsével, az állandó étlapon szereplő fogással nem tudtak szolgálni. Ha már ott voltam, nem akartam felállni az asztaltól, délidő volt, amikor elképesztően kedvező áron kínálnak meglehetősen széles menüt.
Kisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - EgyébKisbagoly vendéglő Makó - Egyéb
2019. március 20.gyerekekkel járt itt
Március 15-én jártunk ott a családdal: 22 fő. Gyors és szakszerű volt a kiszolgálás. A halászlé igen ízlett. Az ételek mennyiségével és minőségével is elégedettek voltunk. Ha kértünk még valamit, azt gyorsan hozták. Jókedvűen szolgáltak ki bennünket. 18 éve járunk így együtt ebédelni március 15-én.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 21.barátokkal járt itt
Második alkalommal voltunk ezen a helyen kellemes ebédet fogyasztottunk, ami nagyon finom volt, hatalmas adag. Vasárnap is van menü. A környezet nagyon szép, bent a város közepén. Az étterem berendezése nem egy nagy szám, nagyon átlagos, a kinti padok kényelmetlenek. A kiszolgálás gyors, aránylag a nagy forgalom ellenére gyorsan megkaptuk az ételeket.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. augusztus 4.családjával járt itt
Makói nyaralásunk során véletlenül akadtunk egy estséta alkalmával erre a kis étteremre, ami egy csodálatos parkban, egy szép kis tó partján található. Valami gond lehet vele, hisz a parkban rengeteg ember volt, az étteremben meg alig. Igaz készülhettek a másnapi csoportos ebédre, mert bent az épületben több hosszú asztal meg volt terítve.
Átlagos 2016. október 16.barátokkal járt itt
Szép helyen, kellemes környezetben van az étterem, s kellemes árakkal, bőséges menüvel. Ennek ellenére a paradicsomleves langyos volt, a zöldborsó főzelék csomós, egy rántás az egész, kérésre kicserélték, de amit hoztak, az pedig egy csomómentes íztelen étel lett, nem derült ki, mit csináltak vele.
2016. szeptember 23.a párjával járt itt
A szállásadónk ajánlotta ezt az éttermet. Kicsit nehezen találtuk meg, pedig egy szép park közepén van egy kis tó partján. A vendéglő elég elhagyatott volt, először azt hittük, nincs is nyitva. De amikor kiültünk a kis teraszra a tópartra, nagyon kellemesen éreztük magunkat. A kiszolgálás is gyors volt, igaz, rajtunk kívül csak egy vendég volt.
Kisbagoly vendéglő Makó - Külső kép
2014. január 13.gyerekekkel járt itt
Az étteremnek van külső terasza, ahonnan a kilátás egy nagy parkra, illetve egy nagyobb halastóra nyílik. Szép környezetben az étel is jobban esik. Nyáron ajánlatos. Az étterem belseje ízlés kérdése. Aki látta a régebbi felújítás előtt, annak tetszik, aki meg nem, annak nem feltétlenül jön be.
Gyenge 2013. november 6.a párjával járt itt
Makón nem sok lehetőség van étterem szempontjából! 1-2 havonta járunk el enni ide-oda és amikor a Bagolyba ettünk nem voltunk megelégedve az étel mennyiségével a minőségével! A kutya be van engedve az asztalok között mászkált,a szőnyeget szőnyeg tisztító géppel ami nagyon hangos volt tőlünk 3 méterre használták.
2013. június 1.a párjával járt itt
Kellemes, nyugodt környezet, a kiszolgálás remek volt. Az ételek bőségesek voltak, és nem mellesleg szép tálalásban, ízük finom volt, aminek ropogósnak kellett lenni, az ropogós volt! :) A körülötte lévő park kellemes nyugalmat áraszt, ennél jobb helyen nem is lehetne az étterem. Összességében csak pozitív dolgokat tudok mondani, feltétlenül ajánlható hely!