3,1

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Silver Étterem Makó vélemények

Szörnyű 2020. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
A rendelt ételt 2óra után hozták,háromszori jelzés ellenére. Senki nem szólt róla hogy a várakozási idő ilyen sok. A vendéglátás szégyene. Pincér elmondása alapján a szakácsokban van a hiba. A baj hogy az ételek is átlagosak,tehát semmi nem pótolja a várakozást. Igérték hogy majd adnak kedvezményt , de a fizetéskor ez is elmaradt.
Szörnyű 2019. május 10.családjával járt itt
Egy rendezvényre voltam meghívott és igen kellemetlen élményekkel távoztam. Az étel minősége talán elfogadható, de a hőfoka csapnivaló, a húsleves ugyanis forrón jó. A tányérok és evőeszközök tisztasága szégyenletes, úgy mint a kiszolgálás minősége, ami mélyen az amatőr szint alatt volt.
Senkinek nem javaslom.
Szörnyű 2018. szeptember 17.barátokkal járt itt
Az Apartmanunk ajánlotta a helyet,többet nem jövünk ide.Az étel,ehetetlen volt,félig nyers,koszos volt az étterem,az evőeszközök is.Ilyen ár mellett a szinvonal lehetne magasabb.A kiszolgálás átlagos volt nem kellett sokat várni a pincérre.Nem ajánlanánk ezt a helyet ebben egyet értettünk.
Szörnyű 2018. augusztus 27.barátokkal járt itt
A kiszolgálás nagyon lassú. Az étel el volt sózva. A szakács biztos szerelmes volt. Látszik észre vettem hogy nem megfelelő emberek,szakácsok dolgoznak a konyhán. Nagyot csalódtam ! Soha többet nem megyek ebbe a Silver étterembe! Az étel rossz sós, a pizza is meg volt égetve, pincérek lassúk. Üdvözletem küldöm az étterem tulajdonosának !
Kiváló 2018. július 22.gyerekekkel járt itt
Kellemes ízléses hely finom ételekkel italokkal. Kiszolgálás is tökéletes volt. A pincérek is kedvesek közvetlenek voltak, pedig telt ház volt, de maximumon pörögtek odafigyeltek a vendégekre. Ha valaki Makón jár látogassa meg ezt az éttermet, mert megéri.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. november 13.családjával járt itt
Az apartmanunk küldött ide reggelizni.
Jó volt finom volt, ám csak egy ital és egy nem túl kiadós reggeli volt benne.
Ízre jó volt, ham and eggs-et ettünk. Kicsi volt hozzá a piritós, de kérésünkre hoztak még kenyeret.
A tojás nem volt elég meleg.
Lehet választani hogy egy pohár juice, kávé legyen e az árban, ha már többet kértünk, vagy teát kértünk, azért külön kellett fizetni.
Nem volt rossz.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 10.családjával járt itt
Jó néhány étteremben jártunk Makón, de nekem a Silver nyerte el leginkább a tetszésemet. Igaz 2 látogatásunk során egyszer se voltunk bent,csak az étterem előtt, a csodás Bérpalota tövében kialkított hangulatos részen foglaltunk helyet. A kiszolgálás mindkét alkalommal hibátlan volt, a rendeléshez mérve gyors, percíz és nagyon udvarias.
Silver Étterem Makó - Étel/italSilver Étterem Makó - Étel/italSilver Étterem Makó - Étel/italSilver Étterem Makó - Étel/ital