Szent Gellért Borház & Étterem Makó

Szent Gellért Borház & Étterem Makó
Szent Gellért Borház & Étterem MakóSzent Gellért Borház & Étterem Makó
Szent Gellért Borház & Étterem MakóSzent Gellért Borház & Étterem Makó

Szent Gellért Borház & Étterem Makó bemutatkozása

A Szent Gellért Borház és Vendégfogadó, Makó legújabb szálláshelye, 2015-ben nyitotta meg kapuit panzió részlegével bővülve. Étteremként a 2000-es évek eleje óta üzemel. Konyhája egyedülálló, enteriőrje páratlan, hangulata rabul ejtő. A 19. századi csárdák hangulatát idéző belső, a hozzá kapcsolódó gasztronómiai kínálat teszi feledhetetlenné az itt eltöltött időt.

Allium Apartman Makó - Napi árak
Hotel Elixír Mórahalom

Szent Gellért Borház & Étterem Makó vélemények

1947
2022. január 24.a párjával járt itt
Az étterem, mint egy múzeum. Régi tárgyak a falakon, szekrényeken, mely jól illeszkednek a fa berendezési tárgyakhoz. Belépve nem volt vendég, de a kiszállítások folyamatosan zajlottak. Hamar kaptunk étlapot és inni is. Az étlap kinézete is különleges. Hagymalevest kértünk és kétfajta lepényt rendeltünk.
Szörnyű 2020. március 28.a párjával járt itt
Két hete, a koronavírus komolyan vételének kezdetén jártam itt. Éthordóban ebédet szerettem volna elvinni, de a higiénia teljes hiánya megdöbbentett. A kiadó pultot az éttermen keresztül lehet megközelíteni, ahol néhányan ültek és ebédeltek. 1 fő mindenes szolgált fel, adta ki az ételeket, kezelte a kasszát. Gumikesztyűt nem hordott.
Gyenge 2019. április 20.a párjával járt itt
Internettes étlap alapján választottuk. Odaérkezéskor gondolkodunk azon, hogy bemenjünk-e egyáltalán. De ha már odáig elmentünk bementünk. Nem kellett volna. Az étlapon más ételek és árak voltak. A hely egy öreg parasztház. Abból csináltak "éttermet". Kiszolgálás gyors a kevés vendégnek köszönhetően. Az étel hideg és izetlen volt. Fizetéskor számlát nem kaptunk, csak a végösszeget oda kiabálták.
Szörnyű 2017. december 25.gyerekekkel járt itt
December 24-én karácsonyi Családi ebédre hívtam meg a szüleimet a Szent Gellért borházba. 12:00-ra volt asztal foglalva, időben ott voltunk. A vendégszám rajtunk kívül alig volt 12 fő. 12:00kor már ültünk az asztalnál 5 felnőtt 2 gyerek és vártuk a pincért aki nem jött.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Kiváló 2014. október 27. járt itt
A Szent Gellért borház egy időben kedvenc helyem volt. Vannak erényei, melyeket ma is sokra becsülök. Így a beltér kiképezése, a hitelesen népi és nemzeti dekoráció (a falakon történelmi személyiségek, köztük az 1848-as szabadságharc győztes csatáinak levezénylői, nemzeti szimbólumok, magyar lófajták stb.
Szent Gellért Borház & Étterem Makó - Étel/italSzent Gellért Borház & Étterem Makó - BelsőSzent Gellért Borház & Étterem Makó - EgyébSzent Gellért Borház & Étterem Makó - EgyébSzent Gellért Borház & Étterem Makó - Étel/italSzent Gellért Borház & Étterem Makó - EgyébSzent Gellért Borház & Étterem Makó - Külső képSzent Gellért Borház & Étterem Makó - BelsőSzent Gellért Borház & Étterem Makó - BelsőSzent Gellért Borház & Étterem Makó - BelsőSzent Gellért Borház & Étterem Makó - Étel/italSzent Gellért Borház & Étterem Makó - Étel/ital
Szent Gellért Borház & Étterem Makó a térképen
6900 MakóSzent Gellért u. 2-4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi