Allium Apartman Makó

Allium Apartman MakóAllium Apartman Makó
Allium Apartman MakóAllium Apartman Makó

5Szolgáltatás

Az Allium Apartman legnépszerűbb csomagjai

Allium Apartman Makó - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
Allium Apartman Makó - Pünkösd (min. 2 éj)
MO-HA Panzió Törökszentmiklós - Napi árak
2025.01.01-ig
MO-HA Panzió Törökszentmiklós
Katarina Birtok Nemesnádudvar - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Katarina Birtok Nemesnádudvar

Allium Apartman Makó vélemények

Kiváló 2019. október 24.a párjával járt itt
A legkiválóbb szállás minden szempontból,kedveas fogadtatásban volt részünk a tulajdonostól,mindent megmutatott,körbevezetett minket és meglepetés volt a sószoba is és a szauna is ! Az apartman maximálisan felszerelt és tiszta volt,az ágy a rossz gerincemnek is kényelmes,ide biztosan visszajövünk még,hiszen közel a fürdő is és kedvezmény is van az itt megszálló vendégeknek a belépő árából. Köszönjük :)
Allium Apartman Makó - Medence/kertAllium Apartman Makó - SzobákAllium Apartman Makó - SzobákAllium Apartman Makó - Szórakozás/Sport
Szörnyű 2018. március 23.egyedül járt itt
Az Airbnb-n keresztül januárban lefoglaltam egy 5 fős apartmant március közepére, amit még aznap a szállásadó elfogadott és visszaigazolt. A foglalás visszaigazolása után felhívott a tulaj, hogy a megrendelt és visszaigazolt apartmant nem tudja biztosítani, de egy kisebbet tud adni, természetesen ugyanazon áron.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 13.családjával járt itt
Csodás szállás, meglátszik hogy tavaly nyitott, mert minden szép új, modern, ízléses. Az apartman jól felszerelt, kényelmes, nagyon szép minden. Közel van a fürdőhöz kb 250 m.
Az apartman nyáron is fantasztikus lehet, van sütögetőtől kezdve, kiülőkig, medencéig minden, sószóba, pihenő és szauna is.
Nyáron tervezünk visszamenni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 4.a párjával járt itt
Az Allium Apartman tavaly ,2016. -ban nyitotta meg kapuit. A makói Hagymatikum fürdőben szerettük volna pár napot eltölteni és ezért kerestem szállás lehetőséget a városban. Próbáltam az Itt jártam . hu oldalon is tájékozódni, de nem volt semmi infó. Elsőként és egyben a szálláshely ajánlójaként is ,csak jót mondhatok.
Allium Apartman Makó - Külső képAllium Apartman Makó - Medence/kertAllium Apartman Makó - SzobákAllium Apartman Makó - Medence/kertAllium Apartman Makó - Medence/kertAllium Apartman Makó - Medence/kertAllium Apartman Makó - Külső kép
Allium Apartman Makó a térképen
6900 MakóSzép utca 19.
1900
• infraszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)