Oázis Panzió Makó

6900 Makó, Megyeház u. 7.

Oázis Panzió Makó a térképen

Oázis Panzió Makó értékelése:

11. helyezett a 18 makói szállás közül
207. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Oázis Panzió Makó vélemények

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy napra kerestünk makói fürdőzéshez szállást, és nem bántuk meg az Oázist. A panzió közel van a fürdőhöz, gyalog pár perc séta, a kocsi zárt helyen parkolhatott. A szoba tiszta volt és a várakozásnak megfelelő. A tulajdonos nagyon kedves, minden kívánságunkat teljesítette. A reggeli pont elég, kellemes környezetben. A tisztaság kiváló, a kényelem az árat azért tükrözi.

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 13.
Lassan elegünk lett abból,hogy a családi összejövetelek folyamatos főzésről,evésről és mosogatásról szólnak,úgyhogy egy ideje kitaláltuk a fürdőtalálkákat,amikor együtt üdülünk 2-3 napot a nagycsaláddal.

Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 35.490,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással

Szállodák Makó környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

MakóX