Forgách Kastély Mándok

Forgách Kastély Mándok
Forgách Kastély MándokForgách Kastély Mándok
Forgách Kastély MándokForgách Kastély Mándok

Forgách Kastély Mándok bemutatkozása

Az 1750-es évek hangulatát árasztja a késő barokk stílusban készült Forgách grófok főúri rezidenciája. A teljes felújításon átesett impozáns épületben ma 12 vendégszobát találunk, az előkelő patinás belső terek nemcsak a szállóvendégek számára, de a rendezvényekre, esküvőkre érkezőknek is különleges élményt tartogatnak.

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2024.12.29-ig
Hotel Hunor Sátoraljaújhely

Forgách Kastély Mándok vélemények

Kiváló 2019. július 17.a párjával járt itt
Elég sok kastélyban jártunk már, de ez mindenben tökéletes volt tisztaság minőség,kiszolgálás. Mindenre gondoltak ami a kényelmet segíti, a személyzet nagyon barátságos segítőkész. A szoba kifogástalan állapotban volt nem tudnék olyat mondani ami negatív lett volna. Igaz az ár magas , de a kényelem és a minőség miatt megéri kipróbálni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2018. augusztus 29.a párjával járt itt
Tisztaság, kényelem, és a személyzet magas felkészültsége, jellemző a helyre! Nem szeretnék ódákat írni. . a hely tökéletes! Hiba nélküli! Az étkezés tökéletes magas színvonalú! Aki pihenni akar a legtökéletesebb hely. Parkja rendezett, szépséges, különösen a vadgesztenye sor tetszett.
Forgách Kastély Mándok - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kiváló 2018. augusztus 20.a párjával járt itt
Ki ne szeretné a főuri kényelmet,hát itt megkapja aki ide téved. Minden adva van hozzá,csodálatosan ,korhűen felujitva régi-de új minden. Teljesen vissza cseppen az ember fia a régi korba,mert nagyon sok minden ,apró részlet úgy történik mint a régi korban, a kiszolgálás stb. .
Forgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - Külső képForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - EgyébForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - Külső képForgách Kastély Mándok - KörnyékForgách Kastély Mándok - Külső képForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - Külső képForgách Kastély Mándok - Külső képForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - Külső képForgách Kastély Mándok - SzobákForgách Kastély Mándok - SzobákForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - EgyébForgách Kastély Mándok - Külső képForgách Kastély Mándok - WellnessForgách Kastély Mándok - Külső képForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - Külső képForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - KörnyékForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - WellnessForgách Kastély Mándok - WellnessForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - EgyébForgách Kastély Mándok - SzobákForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - WellnessForgách Kastély Mándok - EgyébForgách Kastély Mándok - SzobákForgách Kastély Mándok - SzobákForgách Kastély Mándok - SzobákForgách Kastély Mándok - SzobákForgách Kastély Mándok - EgyébForgách Kastély Mándok - WellnessForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - Medence/kertForgách Kastély Mándok - Külső képForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - EgyébForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - BelsőForgách Kastély Mándok - VendéglátásForgách Kastély Mándok - EgyébForgách Kastély Mándok - Vendéglátás