Kőlyuki Betérő Mánfa

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Kőlyuki Betérő Mánfa vélemények

Szörnyű 2023. október 8.a párjával járt itt
Az értékelések miatt úgy terveztük a túránkat, hogy legyen lehetőség kipróbálni az éttermet, ha már erre járunk. Korán indultunk a kirándulásra, hogy ne ebéd időben érkezzünk, amikor sokan lennének. 11 órakor teljesen üres volt az étterem, ennek ellenére elküldtek minket onnan, mivel déltől érkeznek a foglalásos vendégek, addig pedig az elviteles tálakhoz sütnek.
Szörnyű 2021. október 26.családjával járt itt
Túrázás után szerettünk volna az étteremben enni, de a pultos hölgy közölte, hogy azt nem tudunk, mert még másfél órán keresztül nincs konyha! Délután fél 4-kor ez felettébb furcsa.... úgyhogy ebben az időpontban éhes ember kerülje ezt a helyet. Nem messze van másik!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2021. szeptember 14.barátokkal járt itt
A hely főút és túra útvonal mentén található, nagyon kellemes, hangulatos. Semmi flanc, de tiszta és kényelmes. Ital, ételválaszték bőséges. Kiszolgálás gyors és udvarias. Ár/érték kiváló, az adagok emberesek (másnapi ebédünk is ebből volt ) Házias ízek, nagyon jó fűszerezés, nagyon elégedettek voltunk.
Kőlyuki Betérő Mánfa - Étel/italKőlyuki Betérő Mánfa - Étel/italKőlyuki Betérő Mánfa - Étlap/itallapKőlyuki Betérő Mánfa - Étel/italKőlyuki Betérő Mánfa - Étel/ital
Kiváló 2020. január 23.a párjával járt itt
Nyaralásból hazafelé találtuk ezt az útmenti éttermet. Foglalásunk nem volt, de azonnal asztalhoz ültettek kedvesen. az itallapon minden volt és nagyon jó áron a sörök,borok, minden. Az étlap is választékos, Levest is ettünk, ami szintén nagyon ízletes házias volt, (Babgulyás és erdei gombakrém leves piriított kenyérkockával) és talán ezért de inkább az adagok miatt nem is tudtuk megenni a másodikat.
Kiváló 2019. szeptember 16.a párjával járt itt
Nagyon ízletes és BŐSÉGES vacsorákat fogyasztottunk, potom 350 km autókázás után, az augusztusi hőségben. Az étel adagoktól az éhes farkas is eltelik! Gratulálok a személyzet minden tagjának, és köszönjük! Már több alkalommal jártunk ebben az étteremben, de még soha nem csalódtunk, még nagyobb létszámú rendezvény esetén sem! A kiszolgálás ebben az esetben is gyors és jó. Visszatérünk! !
Kiváló 2018. november 15.a párjával járt itt
Már több alkalommal jártunk ebben az étteremben. Még soha nem csalódtunk, a kiszolgálás gyors és jó. A tisztaság is megfelelő, mindig hangulatos a dekor. Ami nagyon tetszett legutóbb és boldogsággal töltött el, hogy a Nyíregyházi volt retro, most BEST FM rádió szólt, amíg étkeztünk a párommal.
Kőlyuki Betérő Mánfa - Külső kép
Kiváló 2018. október 7.gyerekekkel járt itt
Hatalmas adagok, friss ételek. Udavarias kiszolgálás.
Mindig sokan vannak, asztalfoglalás ajánlott.
Szörnyű 2018. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
""Kedves felszolgáló ""-Hogy képzelem hogy ha bejövök asztalhoz ülök? 5 felszolgáló közül senkinek nem volt ideje foglalkozni vendéggel,IGAZ nem ismertek, mint a legtöbbjüket akiket tegeztek. Rendelést nagy nehezen felveszik 1 óra múlva érdeklődök utána még talán 20-25 percet kellet volna várnom .
Kiváló 2018. július 26.gyerekekkel járt itt
Szuper hely, finom ételek, óriási adag! Bőséges választék. Ami külön tetszik, hogy nyáron van kiegészítő étlap...
Kiváló 2018. március 19.a párjával járt itt
Pár napja erre jártunk és mivel megtetszett ez a betérő és ebédközeli idő volt bementünk. Nem csalódtam barátságos hely ez, és a felszolgálók már az első perctől segítőkészek voltak. Velőspacalt rendeltem, amely szinte beterítette a tányért. Nem is tudtam mind megenni, pedig nagyon éhes voltam előtte. Mellette nagyon jó ízletes volt. Köszönöm a jó ebédet. Mindenkinek ajánlom, térjen be ide, ha erre jár.
Kőlyuki Betérő Mánfa - Étel/italKőlyuki Betérő Mánfa - Étel/ital
Kőlyuki Betérő Mánfa a térképen
7304  MánfaCiframalom u. 1.
06 72 484895
H-Szo
V
magyar, európai
Kőlyuki tál 2 személyre(rántott szelet, roston csirkemell, > zengővárkonyi töltött karaj, rántott gombafejek, hasábburgonya- párolt > rizs), Séftál 2 személyre(alpesi, cigánypecsenye, borzas csirkemell, rántott > sajt, steak burgonya, rizi- bizi)
1600 Ft (kb. ár)
Német-osztrák sörök