Mézes Mackó Cukrászda & Vendéglő Marcali

4,1
a 9 marcali étterem közül
cukrászda, étterem, vendéglő
Mézes Mackó Cukrászda & Vendéglő Marcali

Port Étterem & Panzió Balatonmáriafürdő - Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Mézes Mackó Cukrászda & Vendéglő Marcali vélemények

Kiváló 2021. október 17.a párjával járt itt
Jó néhányszor vendégeskedtem már itt. Az üzlet mindig rendezett, a felszolgálók előzékenyek, udvariasak. Az ételek, italok, sütemények mindig ízlettek, finomak voltak. Az árak nagyon barátiak. Ajánlom mindenkinek, aki Marcaliban jár!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2020. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Ez a hely sajnos koszos, ami különösen így koronavírus idején nem túl szívderítő tény. Az asztalok leszedetlenek voltak, amikor megérkeztünk, és a személyzet nem túl lelkesen törölte le a miénket, sajnos nem lett sokkal tisztább, és az asztal alatt is hegyekben állt az ételmaradék meg a kosz.
Kiváló 2019. február 18.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk ott, kiváló hely. Az ételek finomak, hatalmas adagok. A kiszolgálás nem a legbarátibb. Ár érték arányban nagyon jó minden. Az ott töltött idő alatt nagyon sok vendég fordult meg ott, Mindenki elégedett volt. Az ételek frissek és kiváló ízűek voltak. Menü is jó áron és frissen készítve volt.
Átlagos 2018. december 9.egyedül járt itt
A sütemény finom volt,a leves,főétel átlagos.A szemèlyzet kedvtelen.Ár-érték arànyban nem rossz.
Kiváló 2018. április 23.családjával járt itt
Többször jártam itt. Baráti, családias hangulat. Udvarias kiszolgálás. A hely tiszta és kellemes. Az ételek nagy adagok, és ízletesek. Minden finom volt. Az ár megfelelő. Hétvégén sok vendég akad. Ami különösen jó, hogy akkor is lehet menüt fogyasztani. És ezt sokan is teszik, tele van a hely. Jó árak, nagy választék, és olcsó. Mindenkinek melegen ajánlom.
Kiváló 2017. június 27.a párjával járt itt
Az ember évekig válogat, próbálgat, felfedez új helyeket. Majd lassan kikristályosodik, lecseng a válogatás és lehorgonyoz egy helyen, kitartva mindaddig, ameddig a hely negatívan meg nem változik. A Mézesmackó is immár egy ilyen törzshellyé vált a hétköznapokban.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 10.barátokkal járt itt
Minden egy helyen, egy jó ebéd után egy még jobb fagyi, vagy sütemény.Finomak az ételek, ötletes, hogy a várakozási időre adnak egy kis kóstolót. Nagyon tetszett
Kiváló 2015. szeptember 10.a párjával járt itt
Az elmúlt évben és a mostaniban is több alkalommal tértünk be ide. Modul szerűen összeállítható a kívánt ételsor, roppant nagyfokú a variálhatóság. Emellett persze étlapról is rendelhetünk, vagy harmadik lehetőségként kettő napi ajánlat is a rendelkezésünkre áll. . . . ebédidőben.