Hullámtér Vendéglő Mártély

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Hullámtér Vendéglő Mártély vélemények

Átlagos 2022. május 1.családjával járt itt
Az étel nem volt rossz, mondjuk a halászlé elég vizes. A fő bajom az a kiszolgálással van, először is egy jó pár dolgot elfelejtettek és ezért sokat fordultak a pincérek. A poharomon volt valami ragacs, és ez sem túl kedvező.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 23.családjával járt itt
A zétterem Mártélyon található, a Tisza egyik holtágánál. Nemrég óta felújították, rendbe tették és normális strandot is kialakítottak! Régóta járunk ide, minden évben itt tartjuk a családi Találkozókat. Az ételek magyarosan vannak elkészítve, a kiszolgálás remek! A környéken remek kirándulási més csónakázási lehetőségek vannak! A holt-ág rendkívül hosszan nyulik el.
Átlagos 2017. július 16.családjával járt itt
2017 nyarán immáron második alkalommal tértünk be a vendéglőbe. Miután első ottlétünkkor kellemes emlékeket szereztünk, bátran ajánlottam családomnak egy mártélyi kiruccanást és ebédet a Hullámtérben. Szinte minden asztalnál ültek a pincér szólt, hogy sajnos 30-40 percet várni kell az ételekre.
Kiváló 2017. július 9.a párjával járt itt
2017 július elején étkeztünk a vendéglőben. Maximális udvarias fogadtatás után választottunk ételeket (hal, sertéstarja stb). Minden étel rendkívül finom volt. Mennyisége kicsit feladta a "leckét" de finom hűtött csapolt sörrel sikerült az utolsó falatig leküzdeni.
Csak ajánlani tudom bárkinek, nem fog csalódni.
Hullámtér Vendéglő Mártély - Étel/italHullámtér Vendéglő Mártély - EgyébHullámtér Vendéglő Mártély - Külső képHullámtér Vendéglő Mártély - EgyébHullámtér Vendéglő Mártély - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 29.a párjával járt itt
Először is:
Halak mindenek felett! Előétel: haltöpörtyű. Zseniális ötlet! Csak nagy erőfeszítés árán tudtam megállni, hogy csak azzal ne faljam tele magamat. Hiba lett volna, mert nem maradt volna űrtartalom a többi halas csodának. Szóval a haltöpörtyű falatnyi ponty filék ropogósra sütve, lila hagyma, friss kenyér. . .
Hullámtér Vendéglő Mártély - Étel/ital
2014. július 9.gyerekekkel járt itt
Furcsa kettősséget érzek: a táj szépségéről szeretnék írni, holott a Hullámtér vendéglőben szerzett tapasztalatok megosztása lenne az eredeti cél. Bárhogyan is próbálom azonban, nem sikerül szétválasztanom a kettőt. A Holt Tisza szemet gyönyörködtető kanyarulatára láthat az, aki a vendéglő teraszán foglal helyet - képtelenség betelni a látvánnyal.