3,6
a 12 mátészalkai étterem közül
gyorsétterem, streetfood
Mustafa Gyros MátészalkaMustafa Gyros Mátészalka
Mustafa Gyros Mátészalka

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Mustafa Gyros Mátészalka vélemények

2020. július 27.egyedül járt itt
Pont tökeletes egy gyors kajálásra! Az adagok egy felnőtt nagyon éhes embernek kíváló! Ár érték arányban tökéletes!
Átlagos 2018. augusztus 30.egyedül járt itt
A Musztafa nevű gyorsétteremben, aho, kebabon kívül adnak rántott szeletet, rántott halat, mindenfélkle csirkeszárnyat is, hazafelé álltam meg, Budapestről jövet, épp Észak-Erdélyben volt dolgom. Tetszett, hogy van kézműves chiliszószuk a Chiliontól, mondjuk a fecskedőbe adagolt pár milliterre sokallottam a 350 forintot, de attól még értékeltem, hogy van.
Mustafa Gyros Mátészalka - Külső képMustafa Gyros Mátészalka - Étlap/itallapMustafa Gyros Mátészalka - Külső képMustafa Gyros Mátészalka - Étel/ital