Ramszesz Hotel Mátészalka ★★★

Ramszesz Hotel Mátészalka
4700 Mátészalka, Hősök tere 8.

Ramszesz Hotel Mátészalka a térképen

Ramszesz Hotel Mátészalka értékelése:

1. helyezett a 4 mátészalkai szállás közül
156. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Ramszesz Hotel Mátészalka bemutatkozása

Mátészalka központjában kínálja komfortos szobáit a Ramszesz Hotel. A 21 tágas, fürdőszobával, klímával és televízióval felszerelt szobák pároknak, családoknak, de akár csoportoknak is ideális elhelyezést biztosít. A hotel területén ingyenes Wi-Fi elérés biztosított.

Ramszesz Hotel Mátészalka képei

Ramszesz Hotel Mátészalka

Ramszesz Hotel Mátészalka vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Ma este aludtunk ott, és még mindig nem tértem magamhoz a sokktól. A szállodában valami felújítás van, mindenhol sár és elképesztő kosz. A szobák sem jobbak, a miénkben biztosan, hogy élvek óta nem volt felmosva. A szobában elképesztő büdös volt, én a moslékhoz hasonlítottam, a férjem szerint valami penész. November 10.

2016. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 4 látogató hasznosnak vélte
Egy túrista csoporttal voltam itt két éjszaka, reggelit és vacsorát kaptunk. A szobánk a legfelső emeleten volt, egy rozsdás létrán akár a tetőre is kimehettünk volna. A WC ajtaját nem lehetett betenni. Mivel én vegetáriánus vagyok, mást ettem, mint a többiek. Valami főtt zöldséget kaptam, reggelire rántottát, mindkettő úszott az olajban /vagy zsirban/.

2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. május 15.
Kollégával vettük igénybe a szálláshely szolgáltatását egy környéken végzett munka alkalmával. Kiválasztásánál az elhelyezkedése mellett korábban ott járt kollégáim javaslata játszott még szerepet. A korábbi "szörnyű" értékelésben írt helyzet azért annyira nem durva, viszont néhány dologban picit fejlődni kellene:

- Fürdőszoba tiszta volt, viszont a WC ülőke felhajtásakor észre vettem, hogy a csavarjai nincsenek meghúzva, a csésze cserére szorulna, mivel a lyuk némileg szennyezett volt.

2014. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. június 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elhanyagolt, koszos hotel. Ezt a személyzet sem tudja, sőt nem is próbálja ellensúlyozni. Megérkezéskor egy cetli fogad a portán,hogy a recepciós az emeleten van. ( a konyhán vagy a jó ég tudja hol ) Így volt minden nap, jól mutatja mennyire komolytalan az egész. A szobák tisztaságára egyáltalán nem adnak, a fürdőszoba is tiszta kosz, a zuhanykabin ajtaja leesik, a szellőzőből fura fekete anyag csöpög (támad az Alien).

Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2-4 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék csoki bekészítéssel, egy alkalommal forralt borral, korlátlan tea és kávé fogyasztással, fürdőbelépővel, szaunatörölköző és fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Termál Apartman Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.12-ig
Hunor Hotel és Étterem
Vásárosnamény
2-3 éjszaka 9.000.- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kiállítás belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, állatkert belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Mátészalka környékén
Bástya Wellness Hotel Nyírbátor
Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi...
Téli kényeztető wellness (min. 2 éj)
Állati jó kikapcsolódás Nyíregyházán (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre

MátészalkaX