4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred

4,1
a 19 mátrafüredi étterem közül
borozó, étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred bemutatkozása

4 Évszak Palóc Bistorant - Palóc és mátrai ízek gasztronómiai élménye a díjnyertes séf által vezetett konyha-műhelyben, italkülönlegességek a Bár-Kávézóban, családias hangulat, friss alapanyagok, mátrai borok. Csúcstechnika a kivitelezésben és a megjelenésben, tradíció a kulináris ajánlatban.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred vélemények

Átlagos 2024. március 13.a párjával járt itt
Háromszor étkeztünk az étteremben. Az egyik társszállodában szálltunk meg, kaptunk 1000 forintos kupont fejenként egy-egy étkezésből. Az ételek finomak voltak, bár nem kiemelkedően, viszont ami nagyon negatívan érintett minket, hogy sehol nem láttuk feltüntetve, hogy az ételek ára 10 % szervizdíjat is tartalmaz, így az első két alkalommal borravalót is adtunk. Ezt nagyon tisztességtelennek tartom.
Kiváló 2023. augusztus 25.barátokkal járt itt
Az első alkalom 4 évvel ezelőtt nem volt pozitív élmény, de úgy éreztem, hogy feltétlenül megérdemel még egy esélyt ez a szimpatikus, szépen kialakított, modern étterem Mátrafüred szívében, közvetlenül a kereszteződésnél. A teraszt túlságosan naposnak találtuk, bent azonban kellemesen hűvös volt.
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Külső kép4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Külső kép4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Mosdó4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Mosdó4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Külső kép4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Külső kép4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Külső kép
2023. július 22.a párjával járt itt
Mátraháza szálltunk meg így útba esett az étterem. Vacsorát és ebédet is fogyasztottunk és nagyon meg voltunk elégedve. Jó hangulatban költöttük el az étkezési. Sörben sült csülök, libamájjal töltött sertéskaraj, eperkrémleves vaniliafagylaltta illetve tyúkhúsleves valamint desszert volt amit fogyasztottunk.
Gyenge 2023. július 16.a párjával járt itt
Maga az étterem szép helyen van, de a kiszolgálás kissé lassú (pedig nem voltak sokan), a választott limonádék cukrosak voltak, az ételek pedig rosszak.(ízetlen, agyon főzött zöldségek) Szomorú volt ezt tapasztalni ennyi pénzért!
Kiváló 2021. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen fekszik,szeretünk a teraszán üldögélni. Többször jártunk már itt,még sosem csalódtunk.Az étlapon képeken is fel vannak tüntetve az ételek,széles a választék.Mindig gyorsan kihozzák a rendelést,20 percnél többet még nem vártunk. Szép a tálalás és finomak az ízek.A pincérek kedvesek.
2021. szeptember 7.a párjával járt itt
Harmadik nekifutásra sikerül bejutni a 4 évszak falai közé enni is. Tavaly a 2 eshetőség közül a Kóborlót teszteltük. Tegnap voltam bent,a tourinformos fazon közölte hogy "zárva vagyunk". Ez valami mátrai népszokás lehet. Ma Parádsasvárról foglaltunk helyet ide,mert a panzió étterme zárva,tegnap Mátraszentimrén koppantunk.
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb
Kiváló 2020. szeptember 25.barátokkal járt itt
Palóc ételek - csábító felirat. És nem bántuk meg, hogy betértünk. Maga az étterem modern, letisztult, fiatalos. A bejárat mellett kirándulás-túra szervezéssel is foglalkoznak, de ez egyáltalán nem volt zavaró, sőt az ő pultjuk is beleillett a hely miliőjébe. A pincérnők nagyon-nagyon kedvesek voltak, az étlap változatos, humoros-jópofa megfogalmazásokkal.
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Külső kép4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Mosdó
Átlagos 2019. július 28.barátokkal járt itt
Erős marketinges támogatással megnyitott bisztró-étterem Mátrafüred központjában. Az épületen belül turisztikai központ is van. Elég élesen elüt a környékbeli többi, már évek-évtizedek óta itt működő éttermektől, már csak a külső jegyek alapján is, hiszen a Négy Évszak modern, fiatalos, trendi a berendezése, van és működik a légkondi, igényes az étlap, a pincérek ruházatuk és viselkedések alapján egyértelműen beazonosíthatóak.
4 Évszak Palóc Bistorant válasza
Kedves Vendégünk!

Nagyon örülünk a dicséretnek és hogy észreveszi, mennyi munka van abban, hogy a 4 Évszak Palóc Bistorant más legyen, mint a többi hasonló funkciót ellátó vendéglátóhely.
2019. augusztus 5., Ocela Tibor, tulajdonos
Kiváló 2019. július 23., üzleti partnerrel járt itt
Minden évben a Mátrában töltünk el jó pár napot, és ilyenkor mindig más vendéglátóhelyen vacsorázunk. Ebben az étteremben még nem voltunk, nos, akkor menjünk most ide, bár igazából az épület külseje számomra túl modernnek, túl "flancosnak tűnt. Belépve ragyogó tisztaságot, szépen megterített asztalokat láttunk, olyan nyugalmat árasztott az egész hely.
Átlagos 2019. július 14.a párjával járt itt
Mátraházára mentünk egy hosszú hétvére, már előre kinéztem ezt az éttermet ebéd céljából. A hely tényleg szép, tiszta a pincér kedves volt bár a végén nem kérdezte meg [mint máshol szokták] hogy milyen volt az étel. A férjem jól járt grillezett tarját kért ami finom omlós volt, egyszóval jól volt elkészítve.
4 Évszak Palóc Bistorant válasza
Kedves Vendégünk!

Örülünk, hogy ízlett a grillezett tarja, külön öröm, hogy ezt megosztotta másokkal, reméljük, még sok gasztro-élmény köti majd hozzánk.
Sajnáljuk, hogy a libamájas karajunk nem nyerte el az izlését, pedig más vendégeinknek kifejezetten ízleni szokott ez a fajta elkészítési mód.
2019. július 16., Ocela Tibor, tulajdonos
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred a térképen
3232 MátrafüredParádi út 8.
06 37 630863
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csocsó • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • 200 féle különleges program csoportoknak, cégeknek, magánvendégeknek
H-V
magyar, gluténmentes, vegetáriánus, PALÓC