Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
Benevár Étterem MátrafüredBenevár Étterem Mátrafüred
Benevár Étterem MátrafüredBenevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred bemutatkozása

A Benevár éttermet a Mátra szívében találjuk, mely több évtizedes hagyománnyal rendelkezik. Az étterem egész évben nyitva tart, ahol házias ízekkel és udvarias kiszolgálással várják a betérőket.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

Kiváló 2017. június 6.a párjával járt itt
Elég sűrűn keressük fel az éttermet. Szinte mindig telt ház van főleg hétvégeken, de a pincérek segítenek asztalt keríteni.Mindig tiszta környezet, udvarias kiszolgálás és nem utolsó sorban nagyon finom friss ízletes ételek.Házias megbízható ízek. Ár /érték aránya is teljesen megfelelő. Csak ajánlani tudom mindenkinek
2017. április 27.a párjával járt itt
Mátrafüreden járva, igyekszünk a Benevárban elfogyasztani az ebédet. Mindig teltház fogad bennünket. Az étterem jó belső kialakítása miatt sikerül azért egy szabad asztalt találni. A pincérek kedvesek,készségesek. A megrendelt ételre több mint háromnegyed órát kellett várni. A pincér hozzáállása viszont nagyon korrekt volt.
Kiváló 2017. április 25.a párjával járt itt
Szinte telt ház volt,de azért találtunk asztalt. Elég gyorsan ki is szolgáltak bennünket. Egy kellemes,egyszerű vasárnapi ebédet tudtunk elfogyasztani- megelégedésünkre. A pincér udvarias és barátságos volt. Az ételek melegek, az adagok elegendőek. A tisztaság egy kicsit hagyott kívánnivalót.
2017. április 4.családjával járt itt
Mikor a Mátrában túrázunk, mi mindig betérünk ide. Visszajáró vendégek vagyunk. Udvarias a kiszolgálás, az ételek finomak. Nem túl nagy a választék és ne várja az ember, hogy Michelin-csillagos a színvonal, viszont az árak is barátságosak. A tulajdonos helyében kicsit javítanék az ételek minőségén, a tálalás színvonalán.
Kiváló 2017. március 25.családjával járt itt
Könnyen megközelíthető, a közelben lehet parkolni is. Nyáron kint is lehet helyet foglalni. A kiszolgálás udvarias, az ételek nagyon finomak, és gyorsan fel is szolgálják azokat! A vizesblokk is konfortos!
Ár/érték arányban kiváló! Ha tehetem évente többszöri s betérek!
Ajánlom mindenkinek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 3.gyerekekkel járt itt
Az étterem hangulatával, berendezésével régi korokat idéz, tágas terekkel és egy gyönyörű cserépkályhával. A kiszolgálás rendkívül udvarias, az ár-érték arány kiváló, a tisztaság kifogástalan. A vadas igazi - sok helyen már ismeretlen - zsemlegombóccal készül! Van babaetető szék és elég hely családok számára. Nekem a Pacsirtában leírt étterem jutott eszembe a helyről.
Kiváló 2016. december 21.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt, főidényben, teltháznál, ősszel-télen is. Mindig nagyon udvarias és gyors a kiszolgálás. A berendezés kicsit eklektikus, de rendezett, tiszta; a teríték, a tálalás egyszerű és praktikus - bár a mellékhelyiséget már egy kicsit modernizálhatnák. Különösen a teraszt szeretjük, a kisterem kicsit zsúfolt.
Benevár Étterem Mátrafüred - Étel/ital
Kiváló 2016. október 17.gyerekekkel járt itt
Családias hangulat, kedves kiszolgálás, finom házias ízek. Nagyon jól éreztük magunkat ismét. Elég gyakran megfordulunk itt, és mindig elégedetten távozunk, jól lakottan. A terasz hangulata, szépsége magával ragad mindig. Kirándulás után ideális hely, hogy megtömjük a hasunkat kicsit, és a végén elfogyasszuk a jól megérdemelt somlóinkat. Visszaérünk még biztosan
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 8.családjával járt itt
Néhányszor voltunk már itt, mindig finomakat eszünk. Vasárnap délben sokszor teli van az étterem, de ez nem csoda, hisz finoman főznek, jó a kiszolgálás, a környék is jó. Sokan látogatnak erre Mátrafüred miatt, betérnek egy kirándulás után vagy eljönnek a családdal ebédelni, vacsorázni egy jót. Kinti, benti része egyaránt szép, hangulatos. Valószínűleg be fogunk még térni, főként családi rendezvények miatt! :)
Szörnyű 2016. július 15.barátokkal járt itt
Hangulatos hely lenne ha nem lenne udvariatlan a pincér.
A teríték koszós volt de még időben észrevette a tanuló pincér.
Pepsi nem volt hideg és szénsav sem volt benne, gondoltam kérek egy másikat ÉS kértem hogy hideget szeretnék ha lehet (ugyan olyat kaptam)
A fűszertartó magáért beszél (lásd fotó) de a pincér szerint nincs vele semmibaj ez ilyen
Benevár Étterem Mátrafüred - EgyébBenevár Étterem Mátrafüred - Étel/ital