Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
Benevár Étterem MátrafüredBenevár Étterem Mátrafüred
Benevár Étterem MátrafüredBenevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred bemutatkozása

A Benevár éttermet a Mátra szívében találjuk, mely több évtizedes hagyománnyal rendelkezik. Az étterem egész évben nyitva tart, ahol házias ízekkel és udvarias kiszolgálással várják a betérőket.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

Szörnyű 2015. július 31.a párjával járt itt
Senkinek nem ajánlom! A mai vacsoránk minősíthetetlen volt. . . Soha életemben nem kaptam ennyire pocsék ételt vendéglátó helyen! ! ! Érdemes megnézni a "finom" parizsi bundát, és igen, ami fénylik az nem más,mint olaj (erősen használt formája). Minden tocsogott benne!
Benevár Étterem Mátrafüred - Étel/ital
Szörnyű 2015. július 19.a párjával járt itt
Gyöngyösre és Mátraházára kirándultunk. Gyöngyösön ajánlották ezt az éttermet. Maga az étterem nagyon hangulatos. Most olvastam az előző véleményekben, hogy gyorsan kihozzák az ételeket, mi is így jártunk, szuper gyorsan megkaptuk. Vadragu levest rendeltem, ehhez képest kaptam egy mirelit zöldborsó levest hússal.
2015. június 23.a párjával járt itt
Párommal egy szép napot szerettünk volna megkoronázni, valami finom vacsorával. Fáradtan, nagyon éhesen értünk az étterembe. Gyorsan kaptuk az ételeket az elég morcos pincértől. Finomakat ettünk, nem kellett várni. Fizetéskor olyat láttunk, mint az elmúlt évtizedekben soha. . . . . a mellékelt fotón látható, kézzel írt cetli a számla.
Benevár Étterem Mátrafüred - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. február 12.a párjával járt itt
MINDIG itt eszünk ha a mátrába jövünk. vad ételek a kedvencünk itt a legjob és árban is verhetettlen ,levest is ajánlom nagy adag a deszert is isteni finom somloi sok habbal minden tökeletes ropogot a kandaloba a tüz kint esett a hó,finom volta mátrai bor is haza is vittünk belöle 1 üveggel.
Kiváló 2015. január 3.a párjával járt itt
Elozene volt szombat este. Finom ételek, bőséges adagok. Klassz hely, mindenképp ajánlom!
Átlagos 2014. november 18.a párjával járt itt
Utazás közben ebédelni mentünk be. A neten választottam ki hogy hol álljunk meg. Szép, tiszta kulturált étterem. A felszolgáló tette a dolgát, de eléggé morcos volt. Kérdéseinkre válaszolt, de a kedvesség hiányzott. A leves finom volt, de a főételnek választott fogásnál a köret hideg volt (sült krumpli).
Gyenge 2014. szeptember 11.a párjával járt itt
Sajnos a legutóbb csalódtam a Benevárban. Régóta odajártunk a családommal, az egyik ballagásom is ott volt tartva egy jó pár éve. Most a párommal mentünk fel egy régóta tervezett vacsira. Kikértük a sajátunkat. Közben láttam, hogy a szomszédos asztalokhoz milyen szép, gusztusos, díszes ételeket hoznak ki.
Kiváló 2014. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Családias környezet. Barátságos, gyors kiszolgálás.
Finom, ízletes ételek. Elfogadható árak.
Lassan Már 20 éve ide járunk amikor csak a Mátrában kirándulunk. Minden egyes alkalommal szívesen jövünk mert Szeretettel és Vendégnek kijáró Tisztelettel fogadnak.
A családi rendezvényeinket is legyen az születésnap vagy esküvő általában itt tartjuk.
Mindenkinek Ajánljuk!
Benevár Étterem Mátrafüred - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
Klasszikusan jó hely. Kívánságra rugalmasan felezik az adagokat. A kétféli napi menü és a napi ajánlatok teljes adagok. Kilencszer ettünk ott tíz napos nyaralásunk alatt. Nagyon finoman, gazdagon díszítve, és kérésünkre fokhagymásan készítették el a pisztrángot. A borjúpaprikást kellemesen fűszerezték. A túrós csusza is forrón, sok tejföllel és tepertővel érkezett.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
2014. augusztus 7.barátokkal járt itt
Egy ismerősömmel a Mátráházán szálltunk meg, majd az egyik nap elindultunk éttermet keresni. A Benevár mellett álltunk meg, mert jól nézett ki kívülről. A pincér felvette a rendelést, majd az egész éttermet elkezdték az esti lagzihoz átrendezni. Kihozták az ételt, nekifogtunk az ebédnek, majd kb csak a széket nem húzták ki alólunk, hogy siessünk már.