Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
Benevár Étterem MátrafüredBenevár Étterem Mátrafüred
Benevár Étterem MátrafüredBenevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred bemutatkozása

A Benevár éttermet a Mátra szívében találjuk, mely több évtizedes hagyománnyal rendelkezik. Az étterem egész évben nyitva tart, ahol házias ízekkel és udvarias kiszolgálással várják a betérőket.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

Gyenge 2024. február 26.családjával járt itt
Gyakran kerestük fel az éttermet, ha Mátrafüden pihentünk. Az ételek minősége mindig rendben volt, a kiszolgálás teljesen átlagos, elfogadható. Azonban legutóbbi ebédünk kiábrándító volt. Jelentősen, szembetűnően kisebb adagok, a leves elfogyasztása után 40 perccel érdeklődni kezdtem a főételek után. Jelen pillanatban nem ajánlanám, amit én sajnálok a legjobban.
2024. február 11.gyerekekkel járt itt
Egy kirándulást , egy " kutyaszánozást" követően - kicsit izzadtan, nem a legelegánsabb öltözékben - leülni és egy jót enni tökéletesen megfelelt. Az ételek jól elkészítettek, a kiszolgálás gyors és udvarias volt, az ár értékarány megfelelő.
Adott esetben ismét ott fogunk megállni ebédelni, vacsorázni.
Átlagos 2023. május 30.családjával járt itt
Pár évvel ezelőtt jártunk ezen a helyen és nem volt kérdés,hogyha újra itt járunk ,csak itt étkezünk. Töltött rántott szeleteket rendeltünk. A húsok papírvékonyra voltak kiverve,ami számomra kiábrándító. A lányom sült burgonyája alatt kb fél deciliter olaj állt,szalvétávak itatgattuk a tányérról.
2022. szeptember 29.barátokkal járt itt
Házigazdánk ajánlotta az éttermet. Kétszer vacsoráztunk itt barátokkal, A kiszolgálás elég gyors volt, a felszolgáló kedves és előzékeny. Az ételek ízlésesen tálalva , finomak voltak. Az árak elfogadhatóak, átlagosak. A kerthelységben foglaltunk helyet, nem volt nagy forgalom. Elégedettek voltunk .
Átlagos 2021. szeptember 3.családjával járt itt
Családi nyaralás alkalmával ezt a hangulatos kerthelyiséggel rendelkező éttermet szemeltük ki az ebédünk elfogyasztásához. A pincér udvarias, bár nem túl kedves. A megrendelt étel felszolgálása után nekünk kellett jelezni, hogy evőeszközt nem kaptunk. Ezt ugyan gyorsan pótolták, de a tisztaságával nem voltam megelégedve.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2021. augusztus 17.a párjával járt itt
Hosszú kihagyás után kerültünk megint az étterembe. A teraszon, szaltlikben asztalos pincérek már mind ismeretlenek voltak, és az étlap is megváltozott kicsit. Így nem mertem a Jókai bableves - sztrapacska kombót választani. A meleg sem biztos, hogy segített volna élvezni.
Átlagos 2020. október 1.gyerekekkel járt itt
A Mátra fiatalkorom óta az egyik kedvenc kirándulóhelyem, sokszor járunk mert közel van a lakóhelyünkhöz. A Benevár Étteremben is többször étkeztünk, sosem vártunk sokat, de azt meg is kaptuk. A hely átlagos, sokkal többet ki lehetne hozni belőle, főleg ami a designt illeti, mert ez a tipikus semmilyen belső elég unalmas és lehangoló.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. január 12.gyerekekkel járt itt
Három évvel ezelőtt jártunk itt, az akkori tapasztalataink alapján ismét ezt az éttermet választottuk. Nem csalódtunk: továbbra is nagyon finomak az ételek - a kislányom értékelése alapján "a legjobb borsófőzelék". Az adagok hatalmasak (nem tudtuk megenni, becsomagoltattuk), ár-érték arányban nagyon jó.
2019. október 26.barátokkal járt itt
Csak jót hallottunk erről a helyről, és már nagyon rajta voltunk a dolgon, hogy itt ebédelhessük, kirándulásunkkal egybekötve. Az első alkalom szinte tökéletesre sikerült. Kisezren voltak, de ennek ellenére időben érkeztek az italok-ételek. Házias ízek gyors, kicsit nyers kiszolgálás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 17.a párjával járt itt
Télen voltunk itt. Kellemes hangulatos hely. Ételek finomak, kiszolgálás is rendben volt! Ajánlom ezt az éttermet.