Füredi Finomságok Kávézó-Fagyizó Mátrafüred

3,5
a 19 mátrafüredi étterem közül
fagyizó, kávézó - kávéház
Füredi Finomságok Kávézó-Fagyizó Mátrafüred
Füredi Finomságok Kávézó-Fagyizó MátrafüredFüredi Finomságok Kávézó-Fagyizó Mátrafüred

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Füredi Finomságok Kávézó-Fagyizó Mátrafüred vélemények

Átlagos 2021. szeptember 6.a párjával járt itt
Ismt Füreden wellnesezünk,tavaly jó emlékünk volt a fagyizóról,akkor költözött a jelenlegi helyre. Kiváló fagyi volt. Ebéd után ezért belépünk. A cuki környéke inkább zsibvásárra hasonlit, hütőmágnestől kezdve a kávén keresztűl a lángosig mindent árulnak egy helyen. 2+4 gömbös fagyiért 1900 ft-ot fizetünk sétáló pohárral együtt.
Füredi Finomságok Kávézó-Fagyizó Mátrafüred - EgyébFüredi Finomságok Kávézó-Fagyizó Mátrafüred - EgyébFüredi Finomságok Kávézó-Fagyizó Mátrafüred - EgyébFüredi Finomságok Kávézó-Fagyizó Mátrafüred - Egyéb
Kiváló 2020. november 23.gyerekekkel járt itt
Kellemes fagyizó/kávézó, ahol kedves kiszolgálással, jó környezettel és finom ízekekkel találkoztunk.
A gyerekek (5 és 2) önfeledten játszadoztak, a teraszon fogócskáztak, megnézték a hűtőmágneseket, maszkokat, bubórékfújókat és egyéb kapható dolgokat.
Szerintem jó kis hely, ezért legközelebb is benézünk, amikor arrafele járunk.
Bátran ajánlom mindenkinek!