Kóborló Vendéglő Mátrafüred

Kóborló Vendéglő Mátrafüred
Kóborló Vendéglő MátrafüredKóborló Vendéglő Mátrafüred
Kóborló Vendéglő MátrafüredKóborló Vendéglő Mátrafüred

Kóborló Vendéglő Mátrafüred bemutatkozása

Számunkra a legfontosabb, hogy vendégeink barátságos és otthonos környezetben tölthessenek el egy kellemes délutánt, estét.
Vállaljuk esküvők, születésnapok, vállalati, üzleti rendezvények teljes körű lebonyolítását.
Különleges kéréseikkel is bátran forduljanak hozzánk!

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kóborló Vendéglő Mátrafüred vélemények

Kiváló 2022. március 15.barátokkal járt itt
A Kóborló Vendéglő egyik kedvencem a környéken, elsősorban talán a családias hangulat miatt, amely itt fogadja a vendéget. Gyermekekkel ideális választás, az udvaron kialakított gyermekjátszótér a kicsiknek is elég elfoglaltságot ad, amíg az étkezésre várunk.
2020. szeptember 6.a párjával járt itt
Még mindig Mátrafüreden vagyunk. Ebédidőben ennénk valamit,de a 4 évszakban és a Benevárban látott tömegnyomorhoz nincs kedvünk. Ezért itt foglalunk asztalt 14,00 -ra,miután kiderül hogy 100 méterre van a hoteltől. Asztalunk vár,szép kerek,és viszonylag messze van a születésnapot ünneplő zajos társaságtól.
Kóborló Vendéglő Mátrafüred - Külső képKóborló Vendéglő Mátrafüred - Külső képKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étlap/itallapKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étel/italKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étel/italKóborló Vendéglő Mátrafüred - Külső képKóborló Vendéglő Mátrafüred - Külső képKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étlap/itallapKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étlap/itallapKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étlap/itallapKóborló Vendéglő Mátrafüred - Egyéb
2020. augusztus 27.barátokkal járt itt
Hagyományos, régi vágású étterem Mátrafüred csendes, a főúttól távolabb eső területén, az Üdülősoron. A családi vállalkozásban az emeleten panzió működik, míg a földszinten található az étterem 2 helyiségben, valamint egy fedett teraszon további asztalokkal.
Kóborló Vendéglő Mátrafüred - Külső képKóborló Vendéglő Mátrafüred - Külső képKóborló Vendéglő Mátrafüred - Külső képKóborló Vendéglő Mátrafüred - Külső képKóborló Vendéglő Mátrafüred - Külső képKóborló Vendéglő Mátrafüred - MosdóKóborló Vendéglő Mátrafüred - BelsőKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étel/italKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étel/italKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étel/italKóborló Vendéglő Mátrafüred - BelsőKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étlap/itallapKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étlap/itallapKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étlap/itallapKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étlap/itallapKóborló Vendéglő Mátrafüred - Külső képKóborló Vendéglő Mátrafüred - Külső képKóborló Vendéglő Mátrafüred - Külső kép
Szörnyű 2017. június 5.a párjával járt itt
Minősíthetetlen a kiszolgálás, kb. 1 óra hosszat vártunk, mire felszolgálták a rendelt ételt. Az asztal amit kinéztünk az egyik ott dolgozó időtöltésére szolgált perpillanat, mivel nem volt vendég így keresztrejtvényt fejtéshez odapakolt, mi sajnos nem vettük észre, ezért elnézést is kértünk, de még így is véres rongy számba vettek utána.
Átlagos 2016. október 11.a párjával járt itt
Átkozott jó volt a pizzájuk, mindenkinek bátran ajánlom! Frissen készült, forró, vékony, "buborékos" volt, reális időn belül az asztalunkon. "Kemény legényt" és "Lucifert" választottunk. A legénynek még egy kis csípősség jót tett volna. Sajnos, a sör esetében náluk a korsó mindössze 4 dl-t jelent.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. október 8.családjával járt itt
Kékestetőről hazafelé álltunk meg Mátrafüreden. Sajnos a sokak által nagyra tartott Benevár étteremben teltház és asztalra várakozók sora volt, ezért inkább átmentünk a Kóborló Vendéglőbe. Egész jó, hangulatos hely első látásra, érkezésünkkor mindössze 1 asztalnál ültek vendégek, de ennek ellenére 45-50 perces várakozás után már meg kellett kérdeznünk, hogy mégis meddig kell még várni arra az 1-1 tányér ételre.
Kiváló 2016. október 6.családjával járt itt
Maximálisan vendégközpontú étterem! A kisgyermekes családok paradicsoma a rengeteg játék miatt! Nagyon finom, házias ételek, bőséges adaggal, korrekt árral, udvarias, a mindent frissen készítve tálaláshoz képest gyors kiszolgálással. Ami nekem külön tetszett, hogy a 7 fős társaság egyszerre, frissen és melegen kapta meg az ételt! Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki a Mátrában jár!
Kiváló 2016. augusztus 25.családjával járt itt
A kiszolgálás kifogástalan,az ételek bőségesek,finomak. Az átlagosnál picit többet vártunk a vacsoránka de mindent frissen készítenek. Az étterem kívülről nem tükrözi a belső teret,harmóniát.
Kóborló Vendéglő Mátrafüred - Étel/italKóborló Vendéglő Mátrafüred - Étel/ital
2016. március 13.családjával járt itt
Az ételek finomak a kiszolgálás lassú több mint 50 percet vártunk,hogy ki hozzanak két gyiros tálat és egy pizzát de már ők is érezték,hogy sokat vártunk ezért kihoztak három pizza szeletet!! Ajánlom másoknak meg nem is!!!! :-) de egyébként a kiszolgálás túl gyenge a mennyezeten pókhálók lógnak és sosem takarítanak.
Szörnyű 2016. február 28. járt itt
Bár nem volt teltház, az étteremben 10 perc elteltével sem vették észre, hogy ott vagyunk. Tovább nem vártunk, felálltunk és kifelé jövet megkérdeztem, hogy fontosak-e a vendégek. Csodálkoztak, hogy valóban ott voltunk. Három pincér dolgozott, a mellettünk levő asztalnál fizettek, mi sem értettük ez hogyan lehetséges.
Kóborló Vendéglő Mátrafüred a térképen
3232 MátrafüredÜdülősor út 59/A
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
zárva
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: cigányzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
1200 Ft (kb. ár)
Dab