Avar Hotel Mátrafüred ★★★★

Avar Hotel Mátrafüred
Avar Hotel MátrafüredAvar Hotel Mátrafüred
Avar Hotel MátrafüredAvar Hotel Mátrafüred

Az Avar Hotel legnépszerűbb csomagjai

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak reggelivel (1 éjtől)
Napi árak reggelivel (1 éjtől)
2024.09.02-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Avar Hotel Mátrafüred vélemények

Szörnyű 2023. október 22.a párjával járt itt
Hiányoltam a Lobbyban és a teraszon az asztalokról a gyertyákat és az itallapokat, a látványkandallót (amit esténként sem kapcsoltak be) és a zenét a nyilvános helyeken (étkező kivételével) ami hangulatosabbá tette volna az ott létet. Nem volt lehetőség étkezni az étkező teraszán. Nem volt játszó terem (biliárd, ping-pong asztallal).
Kiváló 2023. október 16.gyerekekkel járt itt
Igazából mindennel elégedettek voltunk, mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. Egyetlen hiányosságot tudnék mondani, hogy az étteremben lévő listán, melyen az allergének szerepeltek, nem szerepel a hozzáadott cukor/méz. Mivel kisbabával érkeztünk, 2 éves kor nekik nem ajánlott fogyasztani, viszont így nehezebb volt ételt választani neki.
2023. augusztus 20.a párjával járt itt
A hotel elhelyezkedéséből adódóan kiváló túraútvonalak érhetőek el. Ez volt a fő szempont, a legjobb, amiért érdemes itt szállást foglalni. Valóban, a tisztaság, az ételek minősége kifogástalan és a személyzet is mindig a vendégek rendelkezésére állnak, kedvesek, udvariasak. Szerintem a tőlük elvárható legmagasabb szinten teszik a dolgukat!
Kiváló 2023. június 13.kollégákkal járt itt
Jól sikerült a felújítás, modern, kényelmes szoba, jó ágy. Erkélyen volt 2 szék, kis asztal. A wellnessben lehetett úszni, hőfok is megfelelő volt, élményelemek is működtek. (Kinti medencét eső miatt nem próbáltam. ) Igen jó volt az étkezés, reggel, este és előadások szünetében is. Konferencián voltunk, a terem tökéletes rendezvényekhez. Jó a parkolás, közlekedés.
2023. március 27.a párjával járt itt
Kritika a szálloda vezetőségének címezve:
Alapvetően az Avar egy tökéletes, fiatalos, ízléses és minden belsőépítészeti elemében a levél motívumra sugalló hely. De! A szobában a szőnyeg tele volt hajjal, javaslom egy forgókefés vagy egyéb dörzsöléses porszívó beszerzését, mert erős napfényben undorítóan tud kinézni.
Kiváló 2022. augusztus 16.a párjával járt itt
A szálloda felújítása, bővítése 2020 tavaszán lett készen, a megnyitó után rögtön be is kellett zárniuk. Talán ezért, de nekem egy-két apróság hiányzott: díszpárnák, növények, a wellness központ teteje (erre láttunk rá, sokkal hangulatosabb lenne, ha zöldtetős lenne).
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 20.barátokkal járt itt
Meglepetésként kaptuk a wellness hétvégét egy kedves barátunktól. A szálloda minden szolgáltatásával meg voltunk elégedve. Kitünő ételek, kedves személyzet, remek kikapcsolódási lehetőségek. Este élőzenés előadás csak emelte a színvonalat.
2022. január 10.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben és kiváló helyen található, újszerű hotel. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, a reggeli és a vacsora kiváló. Wellness részleg tágas, tiszta, változatos, a merülő medence nincs feltöltve és a gőzfürdőben hiányzik a zuhany vagy csak egy darab slag a vízcsapra is elég lenne.
Kiváló 2021. augusztus 20.a párjával járt itt
Nagyon szep a hotel design. Az avar konepcio mindenhol jelen van (dekoracio, szinek).
Minden nagyon tiszta volt.
Valtozatos reggeli es vacsora.
Nagyon jo a wellness reszleg. A medencek nem tul nagyok, de nem volt zsufolt. A hotel szobainak szamahoz merten teljesen megfelelo.
Nagyon jo az elhelyezkedes, mindenhez kozel van es a kornyezet is nagyon szep.
Kiváló 2021. május 31.a párjával járt itt
Rendkivül kedves és figyelmes volt minden részlegen a személyzet.Mivel már korábban mindketten voltunk a szállodában kiváncsiak voltunk a felujitott épületre is. Igazán nagyszerűen sikerült
Avar Hotel Mátrafüred a térképen
3232 MátrafüredParádi út 24.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 9000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár