Hotel Füred Mátrafüred ★★★

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hotel Füred Mátrafüred vélemények

Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom mindenkinek. Sajnos az időjárás nem kedvezett, de a szállás szinte mindenért kárpótolt, valamint a csodálatos környezet. Biztosan nyáron visszamegyünk a szállásra.
Külön élményt nyújtott a szálláson lévő wellnes helyiség, amiben minden megtalálható volt. Nagyon jól éreztük magunkat.
Szörnyű 2015. augusztus 26.a párjával járt itt
Tragikus mi a fsz. 3-as szobát kaptuk szerintem a menekültek is jobb ellátást kapnak. . hangyainvázió szakadt foltos törölköző iszonyatos dohos szag, ablakot csak bukóra lehet kinyitni. a 2 éjszakából az első éjszaka után feladtuk! A szoba egy kis folyosóhoz hasonlított az ágyak nem egymás mellett helyezkedtek el, a hűtő zúgott mint a komcsik időkben.
Kiváló 2015. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
3 csodálatos napot töltöttünk el a hotelben. A szobában nagyon meleg volt, vittünk ventilátort és így elviselhető volt! A személyzet kedves volt már fél 1-kor elfoglalhattuk a szobát és a kávé valóban presszó kávé volt és a reggelihez járt! ! A welness részleg nagyon szuper és még a szolárium is ingyen volt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2015. május 18.gyerekekkel járt itt
Meseszép környezetben, hatalmas fák között található a hotel. A parkoló kamerával megfigyelt. A személyzet végtelenül kedves. Az árhoz képest színvonalban sok hasonló kategóriájú szállodát felülmúl. A szoba kicsi, de mi csak aludni jártunk oda (napközben kirándulgattunk), így teljesen megfelelt.
Hotel Füred Mátrafüred - Szobák
2014. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezetben található a hotel. Az udvar eléggé vadregényes, nagyon tetszett a gyerekeknek! A személyzet kedves. Az ár elfogadható. A közelben számos túraútvonal indulási pontja található. Sokféle vendéglátó egység 3 perc távolságra. A kisvonat állomása is kb 5 percre van. Ami negatívum:
Reggelinél a kávéért fizetni kell.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2014. március 9.gyerekekkel járt itt
Márciusi születésnap! Családi kirándulás során választottuk ezt a szálláshelyet. Kedvező ár-érték arány jellemzi. Gyönyörű park közepén található családias jellegű hotel. A szoba felszereltsége, berendezése kissé szegényes, de a szolgáltatás színvonala emelte a kényelem érzésünket. Kis wellness részleg segít a kikapcsolódásban.
Hotel Füred Mátrafüred - Külső kép
Kiváló 2013. augusztus 30.a párjával járt itt
A szálloda legjobb szobájában voltunk július végén. Tényleg príma volt. Elkelt volna egy klíma ugyan, de az már nem fér bele a 3 csillagba. Csodálatos a kert, nagyon szerettük a jakuzzit. Nekem a reggeli megfelelt. Nagyon barátságos volt a személyzet és minden csillogott, villogott. A férjemet zavarta a főút közelsége, de a zárt ablakok jó hangszigetelők.
Kellemes emlékekkel tértünk haza, kipihentük magunkat.
2013. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Július végén nyaraltunk 3 napot a hotelben, a férjemmel és a kisfiammal. A szoba bár kicsi, de kényelmes, hiszen napközben keveset tartózkodtunk ott, mert sokat kirándultunk. A fürdőszoba nagyon kicsi és harmonika ajtós! ! ! Zavaró hogy a szembe falon, magasan van a villanykapcsoló, én alig, a kisfiam sehogy sem érte el.
2013. augusztus 17.a párjával járt itt
2 éjszakára mentünk a Mátrába. Ezt a szállást választottuk, mert aránylag olcsó szálláson pihenni, amiben van némi extra is. Előnyök: kedvező ár, bármikor használható uszoda, jakuzzi, szauna. Reggeli az árban, szép helyen van, a kert gyönyörű. Szép Kártyát elfogadnak. Kedves a személyzet.