Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza ★★★★

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza
Hotel Ózon & Luxury Villas MátraházaHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza
Hotel Ózon & Luxury Villas MátraházaHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza bemutatkozása

A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán 80 kilométerre, a Kékes lábánál, Mátraházán, hegyvidéki környezetben helyezkedik el. Az impozáns épület majd minden szegletéből egyedülálló kékesi panoráma tárul a vendégek szeme elé.

A Hotel Ózon & Luxury Villas legnépszerűbb csomagjai

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Legjobb ár (min. 4 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza vélemények

Kiváló 2023. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Szuper választás volt az Ózon hotel nyaralásunk helyszínéül! Csodás panoráma, kényelmes szoba gyermekkel, finom ételek, kedves személyzet.
Wellness pont jó. Külön tetszett hogy felnőttek is tudtak kikapcsolodni billiárddal, csócsóval, dartssal. Gyerekeknek mindenféle program.
Bármikor szívesen visszatérünk, remek a szálloda és gyönyörű a környék.
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Külső képHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - SzobákHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Wellness
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2023. július 26.a párjával járt itt
Ez a hely egyszerűen "6" csillagos.
A hotel külső belső építészete, a mai stílusnak megfelelő, igazi vadonat új, modern szálloda. A wellness, a külső medence és a napozó terasz a panorámával szuper! Kényelmesek a nap ágyak!
A személyzet egyszerűen szuper!!!!
Jól értik a dolgukat.., gyorsak türelmesek, kedvesek!
Átlagos 2023. április 17.gyerekekkel járt itt
A wellnesben a kiírt hőfokkal ellentétben, a víz csak langyos volt. A csodás panorámát a jacuzzis medencéből 2 nagy növény takarta. A befúvók nem működtek, a vízbe lépéskor minden második ember beverte a fejét, olyan alacsonyan volt az álmennyezet. Figyelmeztető tábla nincs! Szobánk nagyon egyszerű berendezésű volt.
Hotel Ózon & Luxury Villas válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen, hogy minket választottak és megosztották tapasztalataikat.

Sajnálattal olvastuk, hogy a wellness részleg nem nyerte el tetszését és a víz hőfokát - ami a kiírtaknak megfelel- nem találták kellemesnek.
Szobáink felújított állapotban várják kedves vendégeinket új, modern stílussal.
2023. április 20., Miskei Szabolcs, Hotel Ózon & Luxury Villas
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. november 29.a párjával járt itt
A felújítás előtt is jártunk a hotelben, már akkor is az egyik kedvenc wellness szállodánk volt. Az átalakításoknak és a felújításoknak köszönhetően a szobák is megújultak, a wellnessrészleg bővült, az étterem szebb lett, mint valaha. A svédasztalon széles volt a kínálat, folyamatosan érkezett a friss utánpótlás.
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - VendéglátásHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - VendéglátásHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - VendéglátásHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - VendéglátásHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - VendéglátásHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - VendéglátásHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - VendéglátásHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - VendéglátásHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - VendéglátásHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Szórakozás/SportHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Külső képHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - VendéglátásHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - VendéglátásHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Vendéglátás
Kiváló 2020. november 3.gyerekekkel járt itt
Négyen utaztunk az Ózon Hotelbe, ahol 3 éjszakát töltöttünk. A szobából remek kilátás nyílt a Kékesre. A svédasztalos reggeli és vacsora is bőséges volt, nagy választékkal. A wellness részlegen is minden korosztály számára volt kikapcsolódási lehetőség. A személyzet kedves és segítőkész volt.
Kiváló 2020. március 10.a párjával járt itt
Az egyetlen dolog, amibe bele tudok kötni, az az élményelemek száma, illetve azok működési gyakorisága. Minden másról csak pozitívan tudok nyilatkozni. Szép, tiszta, igényesen felújított szálloda és szobák. Kiváló svédasztalos reggeli és vacsora. A személyzet rendkívül figyelmes, kedves.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. január 31.családjával járt itt
Nem tudom, mi történt. . . persze, asszem,tudom is. Hol van Hoffmann Józsi? Hol vannak az ízek? Mi ez a stílustalan összevisszaság? Miért ilyen béna a Recepció? És legfőképpen hogy kerül ide egy ilyen zoldkalapos gagyi gumibugyi zenész, aki túl hangos egy valaha volt elegáns vacsorához, és egy kellemes este helyett a legolcsóbb falunapok “hangulatát” próbálja ideidèzni? ? ? Segítség, mi lett ebből a valaha tényleg nagyon jó szállodából?
2020. január 31.a párjával járt itt
Decemberben töltöttem el a párommal és barátainkkal itt 4 napot. Maga a szálloda gyönyorű, bőséges reggeli és vacsora kínálattal, mindkét bárban extra szolgáltatással, melyben minden asztalon voltak kint sós nassolni valók, melyet eddígi pihenésünk során sehol nem tapasztaltuk! A szoba kialakítása, berendezése nagyon szép, modern volt, tökéletes kinézet!
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Külső képHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - BelsőHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - VendéglátásHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - VendéglátásHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Környék
Kiváló 2019. október 2.a párjával járt itt
Csodálatosan festői a környezet. A hotel pazar, mindent kielégítő hely. Gyönyörűséges a kilátás az erkélyről, a kékesre és a szálloda területeire. Nagyon friss és erős a levegő. A sok szép nővény és virágok a szálló területén. Az ebédlő kellemes, bő választék reggel és este. A finom illat belengi az egész épületet.
Kiváló 2019. szeptember 21.a párjával járt itt
Ózon Hotelben már máskor is voltunk. Parlagfű szezonban ideális - azonnal hatott a tiszta levegő. csend, csodálatos környezet és az infrás sószoba hab volt a tortán. a szállodának is jeleztem az egyébként nagyon jó panorámás jacuzzi lépcsőjét kiépített lépcsőre kellene cserélni - egy - két kicsi karbantartási javítással lehetne fokozni az elégedettséget és fenntarthatóságot
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza a térképen
3233 MátraházaÓzon utca 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • csúszda • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 12900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • borozó • bár