BéTerv Mátraszentimre

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

BéTerv Mátraszentimre vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kiváló 2023. július 25.egyedül járt itt
Inni és egy sütire tértem be már másodszor. A múltkor nagyszerű meggyes rétest ettem és egy Affogattót ittam. Most a barackos sütijüket kóstoltam meg, ami puha és könnyű volt, és egy colát ittam. Mindkettő nagyon finom volt. A kiszolgáló hölgy kedves, fürgén, pontosan dolgozik, így még visszatérek!
BéTerv Mátraszentimre - EgyébBéTerv Mátraszentimre - EgyébBéTerv Mátraszentimre - EgyébBéTerv Mátraszentimre - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 15.a párjával járt itt
Méretét tekintve kicsi hely, de hangulatosnak tűnt, bár, mi nem ettünk (éppen vacsora után jártunk arra), csak jégkrémet vettünk.
A kinti asztalok, illetve székek nagyon jól néztek ki, szerintem azokban hosszasan el lehet ücsörögni.
Kiváló 2022. január 24.a párjával járt itt
Remek, hogy hétfőn is nyitva van. Elsősorban ezért látogattuk meg, nagyon tetszett, visszajövünk.
Kiváló 2021. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Ár-értek arányban nagyon jó kis ebédelős hely. Egyszerű de finom és autentikus, kirándulás előtt pont jó volt. Ha újra erre járunk, biztosan vissza fogunk térni.
Kiváló 2020. szeptember 23.barátokkal járt itt
A szlovák ételek miatt tértünk be az étterembe, melyről az interneten sok jó véleményt olvastam. Maga a hely nem nagy, kevéske asztal bent és pár pad kint. Barátságos berendezés fogadott, és kedves pincérnő. Kétféle sztrapacskát rendeltünk. Jó döntés volt. Jó nagy adagokat kaptunk; kiadós és finom volt mindkét változatban.
BéTerv Mátraszentimre - Külső képBéTerv Mátraszentimre - BelsőBéTerv Mátraszentimre - BelsőBéTerv Mátraszentimre - Étel/italBéTerv Mátraszentimre - Étel/ital
Kedves Ágica!
Nagyon szépen köszönjük az itt dolgozók nevében is az elismerő,dicsérő szavakat.
Remélem legközelebb sem hagynak ki bennünket ha erre járnak!
További szép őszi napokat és jó ,egészséget kívánok!
2020. szeptember 29., Odler Attila, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Csak egy gyors ebédre tértünk be, és nem csalódtunk. A juhtúrós galuska szinte tökéletes - csak azért nem mert úgynúgy mint máshol is még tejfölt is tesznek rá és az eredeti recept ezt nem tartalmazza. Amúgy nagyon finom volt és jó volt elkészítve. Az ár érték arány jó és a kiszolgálás minösége és gyorsasága is. A választék szolid és egy gyors ebédnek megfelö.
Kiváló 2019. április 18.gyerekekkel járt itt
Finom étel, kedves és türelmes kiszolgálás és extra figyelmesség a kisgyerekek igényeire szabva.
Kiváló 2019. február 5.a párjával járt itt
Túrázni készültünk, azonban a rossz idő miatt Mátraszentimre környékén tettünk csak egy kisebb túrát. Már 1-2 nappal korábban kinéztük a helyet, azonban akkor épp zárva volt, de utólag így volt tökéletes.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2018. július 31.a párjával járt itt
Első nagy különbség, ai látszik, hogy lekerült az Urpiner felirat, és Zlaty Bazant napernyők terpezkednek az utcai és a udvari fronton is. Szerncsére nem csak a külsőségek változtak ebbe az irányba, de a sör is valóban a reklámfelületnek megfelelő. És jobb is, mint az Urpiner gynegébbik változata.
Tisztelt vendégünk!
Örülök annak hogy értékelt minket,hiszen a hozzászólásából kiolvasható hogy nem először járt nálunk. Ebből adódik,hogy valami megfogta velünk kapcsolatban ha ismét meglátogatott bennünket. Igyekszünk minél jobbá tenni a helyet - lehetőségeinkhez mérten - úgyhogy talán hamarosan,reméljük a kerthelyiség is méltó lesz arra,hogy lépjünk egy újabb lépcsőfokot.
2018. július 31., Odler Attila, tulajdonos
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. november 28.a párjával járt itt
Hétfői nap túráztunk és ép az étterem előtt vitt az utunk. Egy helyi nénivel beszéltünk is, aki dicsérte, így visszaérve a szállásunkra utána néztem az interneten, itt a honlapon. Itt is mindenki dicsérte, így eldöntöttük, hogy ma ott ebédelünk. Délre oda is értünk, de csak azt láttuk, hogy zárva, és bent a festő dolgozik.
Tisztelt Hölgyem!
Végtelenül sajnáljuk hogy nem tudtak hozzánk betérni,de a téli nyitvatartás szerint (okt. 1-máj. 1. közt) kedden és szerdán vannak a szünnapjaink. Bár közvetlenül a bejáraton csak a szerda szerepel,de a többi internetes elérhetőségünkön (facebook,google térkép) ez fel van tüntetve.
2017. november 30., Odler Attila, tulajdonos
BéTerv Mátraszentimre a térképen
3235 MátraszentimreDeák Ferenc út 16.
06 20 585 37 07
• étel elvitelre