Kemencés Csárda Mátraszentimre

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kemencés Csárda Mátraszentimre vélemények

2019. augusztus 20.barátokkal járt itt
Barátaimmal voltam 2019. augusztusában az étteremben ebédelni. Kedves fogadtatás, hamisítatlan régi, vidéki hangulatú berendezés és dekorációk fogadtak, szinte visszarepített minket gyermekkorunk falusi nagymamai nyaralásainak helyszíneire. Az étel és a bor is kiváló volt, egyedi igényünket rugalmasan megoldották.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. június 18.a párjával járt itt
Télen úgy nézett ki, teljesen bezárt az étterem. Aztán a múltkor láttuk, újak a táblák, és emberek is vannak benn. Trambulin az ablak alatt, szóval újra nyitva. Majdnem biztos a tulajdonos váltás. Szóval beültünk a teraszra. Az évekkel korábbi patinás bútor elemek már mégis inkább a lepukkant kategóriába került át.
Kemencés Csárda Mátraszentimre - BelsőKemencés Csárda Mátraszentimre - Külső képKemencés Csárda Mátraszentimre - Egyéb
Kiváló 2015. október 30.a párjával járt itt
Mátraszentimrén nem olyan nagyon sok lehetőség van étterembe betérni, de az egyik a Kemencés Csárda a fő utcán nehezen elkerülhető. Ami nagyon pozitív, hogy Carlsberg sört mérnek, igaz a korsó 4 deci. Nem nagy étterem, és a hosszú asztalok a jellemzőek, így pár turista csoport hamar megtölti. Mi is ide tértünk be.