Silver Club Hotel Mátraszentimre

Silver Club Hotel Mátraszentimre
Silver Club Hotel MátraszentimreSilver Club Hotel Mátraszentimre
Silver Club Hotel MátraszentimreSilver Club Hotel Mátraszentimre

Silver Club Hotel Mátraszentimre bemutatkozása

Mátraszentimrén, az ország legmagasabb pontján fekvő településen várja a pihenni és regenerálódni vágyó vendégeket a Silver Club Hotel. Apartmanjai fürdőszobásak és komplett konyhával rendelkeznek. A szobákban televízió, telefon és ingyenes Wi-Fi elérés biztosított. A kisgyermekkel érkezők kényelmét családbarát szolgáltatások segítik.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Silver Club Hotel Mátraszentimre vélemények

Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Tiszta levegő,gyönyörű táj,környezet!Ez itt a csend és a nyugalom helye.Aki erre vágyik,csak ajánlani tudom! :)
Gyenge 2016. január 18.barátokkal járt itt
Már az odaérkezéskor kiderült, hogy a Narád Hotelben ajánlott 5 órás wellness belépő nem biztosított, telt házas a Narád. Internetes szálláskeresésnél megnéztem a Narád honlapját, telt házas volt szeptember 28-án. a wellness csábító volt az ajánlatban.
2015. október 30.a párjával járt itt
Remek szállás a kirándulásokhoz, kényelmes ágyak, felszerelt konyha, jó méretű étkező asztal. A szoba világos, a takarítás jó (minket sajnos többször elkapott az erdőben az eső, de sosem láttuk viszont a sáros vizes lábnyomokat a folyosón. szauna, masszázságy emeli a színvonalat. A többi lakót nem hallottuk át a falon, nyugodt pihenésünk színtere volt.
Átlagos 2014. július 14.gyerekekkel járt itt
A ház csodás fekvése rögtön az erdő szélén nagyon jó. Kiváló azoknak, akik túrázni, jó levegőn lenni szeretnének - és útközben étkeznek. Autóval jól megközelíthető, van elég parkoló hely. Családosoknak sem rossz, de négy főnél többnek nem ajánlom. Mi öten voltunk - 3 felnőtt és 2 gyerek.
Silver Club Hotel Mátraszentimre - Külső kép
Kiváló 2014. április 26.családjával járt itt
Nemrégiben jártunk a szállodában. Nagyon jó az elhelyezkedése a háznak, kényelmes a szoba, tágas és csendes. Nagyon szuper volt a szauna és a moziterem. Igazán jól szórakoztunk az ingyenes minigolffal, ami különleges élményt adott. Az árak nagyon jók voltak, hangulatos kis drinkbárban esténként kellemes volt eltölteni az időt.
Átlagos 2013. október 27.barátokkal járt itt
2013 Januárjában az egyik legjobb barátom születésnapi meglepetéseként foglaltam szállást két éjszakára. A szoba nagyon tágas volt, illetve a recepciós kedves volt. Aztán jöttek a csalódások, mivel Én szeretek szaunázni és már sok helyen benne van az árban itt sajnos zsetont kellett vásárolnunk.
Silver Club Hotel Mátraszentimre - KörnyékSilver Club Hotel Mátraszentimre - Külső képSilver Club Hotel Mátraszentimre - Környék