Kétkerék Vendégház Mátraszentlászló

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kétkerék Vendégház Mátraszentlászló vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
2019. július 17.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el itt, a kis faházat kaptuk, ami nagyon tetszett, hangulatos volt, még az egérkaparászással együtt is:-) Szép a környék, el lehet menni túrázni pár km-es utakra, de ahogy észrevettem főleg bringásoknak jó a hely, a vendégháznál is lehet szervizelni a kerékpárokat.
Kiváló 2016. október 4.a párjával járt itt
Nagyon kedves vendéglátásban volt részünk. Szuper bringákat kaptunk és útbaigazítást is. Tisztaság uralkodott! (a házba belépés csak szobapapucsban :) ) A Mátra bebarangolásához kitűnő kiindulási pont! Este kellemes sétát lehetett tenni a faluban. Jól éreztük magunkat, legközelebb is ide megyünk,ha a Mátrát választjuk. A szauna épp nem üzemelt, ennyi volt csak a csalódás. Köszönjük.
Kiváló 2015. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Nagyon örültem, hogy végre egy olyan vendéglátóhelyre bukkantunk, ahol a játszótéren kívül még medence és trambulin is akadt. Ezenkívül jól hűtött is a helyiség kényelmes padokkal, terasszal, szép muskátlis ablakokkal. Háromágyas, otthonos, saját mosdóval és tusolóval ellátott szobákban helyezhettük magunkat kényelembe.
Kiváló 2013. szeptember 17.egyedül járt itt
Gyönyörű helyen lévő igényes kis vendégház, kedves tulajdonos fogadott. A szoba kényelmes, otthonos és szép, mindkét szinten 1-1 jól felszerelt konyhával. Én nem biciklivel érkeztem, de a vendégház kifejezetten a kerekezők igényeire specializálódott. Étkezés a 150 m-re lévő Vöröskő étteremben. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kétkerék Vendégház Mátraszentlászló - Külső képKétkerék Vendégház Mátraszentlászló - BelsőKétkerék Vendégház Mátraszentlászló - Szobák