Aranypatkó Lovaspanzió Mecseknádasd

Mecseknádasd és környéke
4,4
a 8 mecseknádasdi szállás közül
Panzió minősítés alatt, Szálloda minősítés alatt
Aranypatkó Lovaspanzió Mecseknádasd

Aranypatkó Lovaspanzió Mecseknádasd bemutatkozása

Távol a város zajától, nyugodt erdei környezetben gondoskodunk vendégeink pihenéséről és kikapcsolódásáról. 10 kétágyas szobával és 2 db 4 személyes lakosztállyal várjuk a többnapos pihenésre vágyókat a Duna-Dráva Nemzeti Park egyik gyöngyszemében, a Kelet-Mecsek Tájvédelmi Körzetben.

4Szolgáltatás
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Aranypatkó Lovaspanzió Mecseknádasd vélemények

1947
Átlagos 2019. április 26.a párjával járt itt
Két hónappal érkezésünk előtt foglaltam le a szállást és kértem az egyik napra 7 órára a reggelit a másik nap 8-ra. Ez rendben is volt, finom is volt. A fura viszont az volt, hogy Húsvét vasárnap és hétfőn aludtunk itt. Azt viszont, hogy vacsorázni nem lehet csak oda érkezésünkkor tudtuk meg.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2014. augusztus 30.csoporttal járt itt
Osztálytalálkozót szerveztem ebben a gyönyörű völgyben. Ami itt fogadott Minket azt nem lehet semmihez sem hasonlítani,mert a kedvesség,tisztaság,korrektség olyan magas fokon található az Aranypatkóban,hogy az szinte hihetetlen. Az ár/érték olyan jó,hogy az 5 csillagos hotelek sem érik el azt a szintet,amit itt talál az ember.
Aranypatkó Lovaspanzió Mecseknádasd - Egyéb
Kiváló 2013. július 4.a párjával járt itt
Gyakran járunk ide,évek óta rendszeresen,visszatérő vendégek vagyunk. Családias a hangulat,kiváló konyha,gyönyörű,csendes környezet,igazi pihentető kikapcsolódást nyújt. Az utóbbi évben az egész panziót,a szobákat is teljesen felújították,izléses,szép lett minden helyiség.