4,6

Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Panoráma Grósz Étterem Mezőberény vélemények

1947
2022. május 29.a párjával járt itt
Tágas parkoló, szép épület kívül-belül. A női mosdó rendben volt, férjem és barátunk szerint a férfi mosdó nem volt az. Az étlap bőséges, itt tényleg van választék. Nem volt tele az étterem, de kicsit sokat kellett várni az étlapra és az italokra is. Az ételek finomak voltak, nagy adagok, így jól lakottan távoztunk. Az árak is kedvezőek.
Kiváló 2017. július 2.a párjával járt itt
Mezőberényben a legjobb étterem!
Nagyon finom az étel, jo a hangulat, kiszolgálás is nagyon jó! Ajánlani tudom mindenkinek!
Panoráma Grósz Étterem Mezőberény - Étel/italPanoráma Grósz Étterem Mezőberény - Étel/ital
Kiváló 2015. július 16.családjával járt itt
Hétköznap délelőtt jártunk ott, a kiszolgálás gyors, udvarias, nem tolakodó, az ételek minősége kifogástalan, az adagok nagyok. Az étlapon bőséges a kínálat bárki találhat neki megfelelőt, néhány jellegzetesen helyi étel is található rajta. A környezet kellemes, a hangulatról nem tudok írni, csak egy ebéd volt, nem rendezvény. A parkoló nagy, kézi autómosó és porszívók is találhatók.