Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd

a 30 mezőkövesdi étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd
Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak MezőkövesdBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd

Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd bemutatkozása

A Boglárka Panzió & Étterem a matyó népművészetéről és egyedülálló gyógyvízéről híres Mezőkövesd városától 3 km-re fekvő Zsóry-fürdőn található. Térjen be családi üzemeltetésű vendéglőnkbe egy jóízű ebédre vagy egy hangulatos vacsorára!
Szálló-, valamint külső vendégeink étkezési lehetőségéről 60 fő befogadására alkalmas éttermünkben gondoskodunk.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2022. augusztus 15.a párjával járt itt
A különálló vendégházban voltunk 4 éjszakát. A berendezés, légkondi, a nagy, rengeteg csatornás tv, ágy, fürdőszoba megfelel egy 4 csillagos hotelnek. (Sőt, jobb is néhánynál. ) Erkélyajtón hibátlan szúnyogháló, erkélyen kerti bútorok, szárító. Egyedül a minihűtővel nem voltunk kibékülve, pár üdítő fér bele, az is minden nyitáskor kidőlt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 19.a párjával járt itt
Igen így van! Elolvastam az itt található értékeléseket. Na mondom ezt ki kell próbálni. Valóban a hely egyszerűségében, nagyszerű. Az ifjú pincér kissé zavarban van a feladattól,főleg, ha még vicceskedik is a vendég. De ez mit sem von le a készségességéből.
Kiváló 2017. november 1.a párjával járt itt
Még mindig Mezőkövesd,a hotel vendégei vagyunk,de kis családi ünnepségünkre kevésbé zsufolt,meghittebb helyet keresünk. A Turul nem tetszett,a Kis Pipából kifordultunk,nézzük a helyi éllovast az ittjartam. hu oldalán. Csendes kis utca,megközeliteni és parkolni is könnyű. Tegnap foglaltunk asztalt óvatosságból,de rajtunk kivűl senki sincs,vége a szezonnak,holnap már november.
Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Külső képBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Étlap/itallapBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Étlap/itallapBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Étel/italBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Étel/italBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Étel/italBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Étel/italBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - BelsőBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Étel/italBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - BelsőBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - BelsőBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Étlap/itallapBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Külső képBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Külső képBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Külső képBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - BelsőBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Étlap/itallapBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Étlap/itallapBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Étlap/itallapBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Étlap/itallapBoglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd - Étel/ital
Kedves Vendégünk!
Először is szeretnénk megköszönni a részletes, mindenre kitérő értékelését, amit nagy örömmel olvastunk. Családi vállalkozásként 25 éve valljuk, hogy minden egyes vendéget, aki megtisztel minket azzal, hogy ellátogat hozzánk, úgy kell vendégül látni, hogy kellemes emlékként gondoljon vissza a Boglárkában eltölt időre és máskor is visszatérjen hozzánk, sőt bátran ajánljon minket másoknak, hiszen mint tudjuk az elégedett vendégnél nincs jobb reklám.
2017. november 7., Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak, tulajdonos
Kiváló 2016. október 30.a párjával járt itt
Nemrég jártunk Zsóry fürdőn és az egyetlen igazi pozitívumez az étterem vot! Csak jót tudok róla mondani! A kiszolgálás kiváló, az étlap változatos. Minden kívánságuknak teljesítették, az ár-érték arány is megfelelő volt. Levest és főételt is fogyasztottunk, az ízek és mennyiségek is rendben voltak.
Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjünk, hogy értékelte éttermünket. Örülünk neki, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és ezt megosztották velünk. Reméljük, még sokszor visszatérnek a Boglárkába!
2016. november 3., Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak, üzletvezető
Kiváló 2016. június 14.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk az étteremben, de eddig semmi negatívumot nem tudok mondani. A felszolgáló kedves segítő kész az ételek nagyon finomak. Az ételek igen hamar elkészültek, nem kellett sokáig várni, bőséges a választék. Az árak elfogadhatók.Mindenkinek tudom ajánlani.Ha legközelebb Zsóryfürdön járunk biztos ide betérünk
Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést. Reméljük, a jövőben is elégedett vendégeink között üdvözölhetjük.
2016. június 21., Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak, üzletvezető
Kiváló 2016. május 4.családjával járt itt
Az egyik legegyszerűbb és legnagyszerűbb hely, ahol valaha ettem. Volt hogy csak betértünk egy menüre, volt hogy ünnepeltünk, volt hogy elvitelre kértünk és volt hogy egy jó Márton napi libavacsorát próbáltunk ki, de sosem csalódtunk ebben az étteremben. Nyáron kiülős-hűsölős, télen meleg és hangulatos, minden ami csak kell egy hangulatos étterembe.
Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjünk az értékelést. Reméljük, még sokszor visszatérnek a Boglárkába!
2016. május 10., Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak, üzletvezető
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Nagyon jól választottunk ezzel az étteremmel. Nagyon finom volt az étel, ár érték arányba nagyon megfelelt. A pincérek udvariasak voltak. Nem voltak tolakodók. . . . Első este ott vacsoraztunk, és annyira megtetszett az étel és a hely, hogy másnap is visszamentünk. Attól függetlenül, hogy nincs épp "szezon", nem mondták azt, hogy nincs ez vagy nincs az.
Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, az értékelést és az elismerő szavakat. Örülünk neki, hogy elégedettek voltak éttermünk szolgáltatásaival. Visszavárjuk Önöket!
2016. április 19., Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak, üzletvezető
Kiváló 2015. január 6.barátokkal járt itt
Megszerettük ezt az éttermet, ezért barátokkal tértünk vissza. 10 főre rendeltünk, mindent pontosan megjegyeztek. A kiszolgálás nagyon udvarias. Az ételek, finomak, gusztusosan tálaltak, és bőségesek. A kétszemélyes tál szerintem 3 főre is bőven elég. Kafeteria kártyával is lehet fizetni. Szállást nem vettünk igénybe, így arról nem tudok nyilatkozni.
Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük az elismerő szavakat, örülünk neki, hogy elégedettek voltak éttermünk szolgáltatásaival. Visszavárjuk Önöket!
2015. január 15., Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak, üzletvezető
Boglárka Panzió-Étterem ás Apartmanházak Mezőkövesd a térképen
3400 MezőkövesdBoglárka u. 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar