Rózsa Étterem Mezőkövesd

Rózsa Étterem MezőkövesdRózsa Étterem Mezőkövesd
Rózsa Étterem MezőkövesdRózsa Étterem Mezőkövesd

Rózsa Étterem Mezőkövesd bemutatkozása

Éttermünk
A’la carte éttermünk (80 férőhelyes és két különteremmel bővített, melyek 25 és 40 fő befogadására alkalmas, az utóbbi légkondicionált) hazai étel specialitásokkal fogadja vendégeit, lépést tartva a vendégek kívánságaival.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Rózsa Étterem Mezőkövesd vélemények

2055
Kiváló 2022. október 22.a párjával járt itt
Ezt amúgy Zsóry fürdőre értettem. Egy hosszabb. fárasztó nap után Mezőkövesd táján jött rám a kávézhatnék, és Noszvaj felől rárontva a városra, eszembe jutott, hogy lám, lám, Zsóry fürdő volna a megfelelő, hangulatos hely ehhez. Pár nappal ezelőtt keletkezett újsághírek szerint a fürdő bezárt, lássuk, mi maradt az enyészet kapujában?
Rózsa Étterem Mezőkövesd - MosdóRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - MosdóRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - Külső képRózsa Étterem Mezőkövesd - Külső képRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - Külső képRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 20.családjával járt itt
Feleségemmel és az 1 éves gyerekünkkel érkeztünk. Kevésbé szeretem az efféle desingt amit az étterem képvisel. Kellemes meglepetésként ért az étlapon szereplő jobbnál jobban összerakott ételek. Lazac steaket kértem, mely tökéletesen volt elkészítve. Kinti terasz csak emelte a hangulatot.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kiváló 2019. március 21.a párjával járt itt
Miután eldöntöttük, hogy eljövünk Zsóry fürdőbe sokat keresgéltem a környéken és a 3-as út mentén valami klassz kis csárdát vagy éttermet. A NET-es értékeléseket olvasgatva ez tűnt a leginkább szimpatikusnak. . . és valóban jól beválasztottam, kiváló étterem. Csütörtök délután csak két asztalnál ültek vendégek, szinte üres étterembe érkeztünk.
Rózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - Külső kép
Kiváló 2018. december 29.családjával járt itt
Egy kellemes gyógyfürdőben eltöltött fél nap után tértünk be egy kései ebédre, elsősorban a sok pozitív vélemény miatt választottuk ezt az éttermet. Szerencsére csupa jó élményben volt részünk,isteni szarvasragu levest, bőséges és ízletes főfogást kaptunk és a desszerttel is nagyon elégedettek voltunk.
Kiváló 2018. november 10.barátokkal járt itt
November eleje a Márton nap jegyében telik szinte mindegyik étteremben. Ez alkalomból a mezőkövesdi Rózsa étteremben sütőtök krémlevest választottunk, amit füstölt libamellel dúsítottak és tökmaggal szórtak meg. Kaptunk hozzá egy spricc szójaszószt is. Ízhatás szuper. Másodikként lagzis libalakomát kértünk.
Kiváló 2018. február 4.barátokkal járt itt
Ízletes és gusztusosan tálalt ételek. Bőséges mennyiség, igaz a választék nem túl bőséges. Ami végül is nem hiba, de lehetne kicsit bővebb a repertoár. De amit kaptunk az mint a szemünket, mind az ízlelőbimbóinkat kényeztette. A pincér nagyon kedves volt, de jó lett volna, ha esetleg "rámenősebben" ajánlja az ételeket.
Rózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - Belső
Átlagos 2017. június 16.gyerekekkel járt itt
Honlapjukon étel kiszállítás is szerepel. Szerettünk volna az apartmanba étkezni ahol a szállásunk volt.Telefonon leadott rendelés végén közölte a nöi alkalmazott, hogy kiszállítás akkor sincs ha hirdetve is van...Nagy csalódás volt számunkra
Kiváló 2016. november 28.a párjával járt itt
Átutazóban kerestem egy helyet Mezőkövesden, ahol megebédelhetünk, így akadtam a Rózsa étteremre. Egyszer korábban is jártam már itt egy lakodalomban, de akkor összességében nem tűnt fel, hogy mennyire igényes a hely és milyen jó konyhát visz. Az étlap nincs túlzsúfolva, a szezonális ajánlat kiváló, de bizonyos ételek már ebédidőben elfogynak, viszont a fő étlap fogásaiban sem csalódtunk.
2016. november 5.a párjával járt itt
Majdnem teljesen rózsás a helyzet! Ezt arra értem, hogy megérkeztünk leültünk és jött a pincér és nemtetszését fejezte ki, hogy ketten ültünk le egy olyan asztalhoz ami hatszemélyes, át is ültetett egy kétszemélyes asztalhoz ami baromi kicsi volt így mi átültünk egy négyszemélyes asztalhoz!
Rózsa Étterem Mezőkövesd - Külső képRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - Külső képRózsa Étterem Mezőkövesd - Külső képRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - Étlap/itallapRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - Étlap/itallapRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - Külső képRózsa Étterem Mezőkövesd - Étel/italRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - Étlap/itallapRózsa Étterem Mezőkövesd - Külső képRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - Étlap/itallapRózsa Étterem Mezőkövesd - Étlap/itallapRózsa Étterem Mezőkövesd - Étlap/itallapRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - EgyébRózsa Étterem Mezőkövesd - MosdóRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - BelsőRózsa Étterem Mezőkövesd - Étlap/itallapRózsa Étterem Mezőkövesd - Étlap/itallapRózsa Étterem Mezőkövesd - Étlap/itallapRózsa Étterem Mezőkövesd - Étlap/itallapRózsa Étterem Mezőkövesd - Külső kép
Gyenge 2016. október 22.a párjával járt itt
A párommal voltunk vacsorázni az étteremben. Hangulatos belső tér fogadott minket. A kiszolgálás udvarias és segítőkész volt. Az étlap nincs telezsúfolva, de mindenki találhat magának valami finomságot. Nagyon jó, hogy jelölik a alaktózmentes ételeket, nekünk ez is fontos és megkönnyíti a választást.
Rózsa Étterem Mezőkövesd a térképen
3400 MezőkövesdNapfürdő út 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi