Hímer Termál Panzió Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Napfürdő út 1.

Hímer Termál Panzió Mezőkövesd a térképen

Hímer Termál Panzió Mezőkövesd értékelése:

7. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Hímer Termál Panzió Mezőkövesd bemutatkozása

A Mezőkövesden található Hímer Termál Panzió egész évben várja vendégeit. A város centruma könnyen megközelíthető, így könnyen bebarangolható a matyó világ színe-java. A panzió kellemes pihenést biztosít családoknak és baráti társaságoknak egyaránt.

Hímer Termál Panzió Mezőkövesd képei

Hímer Termál Panzió Mezőkövesd vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 18.
Teljesen jó helyen helyezkedett el a szállás. A fürdőben nappal hatalmas tömeg, szórakozás. Este az egész környék, a szállás, a fürdő környezete kihalt, nincs semmi program.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
A szállóda elhelyezkedése nagyon jó, a fürdővel szomszédságban áll. A 70es évek korabeli épületet kívül felújították, de a belső szocreálos. Ezzel nincs is nagy baj, mivel ezért az árért az ember nem vár csodát. Ellenben a tisztasággal gondok vannak. (leszakadt zuhanyfüggöny, rozsdás zuhany, érkezéskor a Wc nem volt kellően kitakarítva)Azonban a vacsora minőségét nem lehetett kifogásolni.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
2 éjszakát töltöttünk férjemmel a Panzióban! Érkezésünkkor szivélyesen fogadtak bennünket,elmondtak minden tudnivalót. A szobával meg voltunk elégedve a célnak pont megfelelt. Talán amit hiányoltunk az egy ventillátor volt,mert amikor ott jártunk nagyon meleg volt és sajnos a szobában nagy volt a hőség,hiába nyitottunk ablakot,ami elég kicsi volt.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
2018. 03.31től 04.03.ig voltunk a családdal nagyon jól éreztük magunkat a személyzet mindent megtett hogy jól érezzük magunkat, főleg O. János. Mikor elment szabad napra egy kissé komoly felszolgáló és elég ízetlen kaja volt. mind ezek ellenére ajánlom másoknak is.Nagyon jó hogy köntösbe átlehet menni a fürdőbe

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
A szóba jó volt, a két egyszemélyes ágyat össze toltuk a barátnőmmel. A baj az volt, hogy régiek az ágyak, és sajna ha én megmozdultam akkor a barátnőm egyből fel kelt, ha ő mozdult meg akkor én kellettem fel, nagyon nyikorogtak! Az alvás nem volt megfelelő, és reggelre a derekunk nagyon fájt, amit a jó Víz a strandon helyre hozót.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
2017. 08. 01,. -től 08. 05. -ig voltam vendége a fenti panziónak a feleségemmel és az unokámmal. Igaz, már hat éve visszajáró vendégek vagyunk. A személyzet mindent megtesz annak érdekében, hogy a vendégek jól érezzék magukat. A szobánk tiszta volt, hiányosságot még nagyítóval sem találtunk volna. Az étkezés is nagyon jó volt, mennyiségileg és minőségileg is.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Tetszett: egyedül az elhelyezkedés, a fürdő közelsége.
Nem tetszett:
- mogorva, barátságtalan recepciós/pincér (egy személyben)
- a szoba tele volt léggyel, mert nem volt az ablakon szúnyogháló
- az étel minősége (iszonyú sós hús, kemény rizs, szürke tojásrántotta, stb.)
- a tisztaság hiánya

A fentiek miatt 1 nappal előbb el is jöttünk.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 26.
Kellemesen töltöttük Mezőkövesden az 5 éjszakát. Körülnéztünk a városban, meglátogattuk a múzeumokat, amelyek közül nagy élmény volt részemről látni Kisjankó Bori szülőházát, férjem részéről a Gépmúzeumot. A fürdőben is töltöttünk néhány napot, mivel idősek vagyunk jót tett a gyógyvíz izületeinknek.

2088 hasznos szavazat
ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Mezőkövesd melletti Zsórifürdő üdülőnegyedben található panzió, amelynek földszintjén étterem működik. Előnyös, hogy saját parkolóval rendelkeznek, amelyet kizárólag a Hímer vendégeinek tartanak fenn. Régimódi, a 70-es éveket idéző egyszerű, kissé avítt berendezés, amelyet azonban a melengető vendégszeretet és kedvesség feledtet.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 31.
Egy kicsit izgultunk,mert a foglalás után olvastam az értékeléseket,ami nem volt olyan pozitív. Ennek ellenére kellemesen csalódtunk. A képekről tudtuk,hogy a panzió belülről retro,de mindent felülmúlt a kiszolgálás,mindenben választási lehetőséget kaptunk és maximálisan alkalmazkodtak hozzánk időben és ételekben egyaránt.

Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 7.335,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással,kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2019.09.01. - 2019.09.30.
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 7.735,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2019.08.31-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Csilike Apartman
Érvényes: 2019.10.19-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 23.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, svéd masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
Napraforgó Vendégház
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.15. - 2019.12.31.
Kisfa2 Apartman
Érvényes: 2019.10.01-ig

Szállodák Mezőkövesden és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

MezőkövesdX