Hímer Termál Panzió Mezőkövesd

Hímer Termál Panzió Mezőkövesd
Hímer Termál Panzió MezőkövesdHímer Termál Panzió Mezőkövesd
Hímer Termál Panzió MezőkövesdHímer Termál Panzió Mezőkövesd

Hímer Termál Panzió Mezőkövesd bemutatkozása

A Mezőkövesden található Hímer Termál Panzió egész évben várja vendégeit. A város centruma könnyen megközelíthető, így könnyen bebarangolható a matyó világ színe-java. A panzió kellemes pihenést biztosít családoknak és baráti társaságoknak egyaránt.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hímer Termál Panzió Mezőkövesd vélemények

2016. augusztus 5.barátokkal járt itt
A személyzet kedves, szolgálatkész. Az ételek házias jellegűek, jó ízűek voltak. Nekem ízlett minden fogás. Az ár érték arány reális. Véleményem szerint jó hogy egy kevésbé tehetős réteg számára is így elérhető a gondtalan kikapcsolódás és pihenés, feltöltődés. Néhány napra kicsit lejjebb adja az ember az igényességét és aki akarja jól is érzi magát.
Kiváló 2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Évente visszajáró vendégek vagyunk a családommal együtt. A személyzet udvarias, figyelmes és nagyon rugalmas. A felszolgálás gyors, udvarias. Az ételek ízletesek, frissen készültek, a mennyiségük is bőséges. Az itt eltöltött négy napért csak köszönettel tartozom a panzió személyzetének.
Átlagos 2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Mikor megérkeztünk kedvesen fogadtak. Elfoglaltuk a szobákat, amiben egy kicsit csalódnunk kellett. Leszakadt függönyök pókhálós ablakok és dohos szag. Azonban az ételek finomak voltak és bőségesek. Sajnos első este a függönytartó is leszakadt. Az ablakokon a szúnyogháló hiányos volt így nem nagyon tudtunk szellőztetni.
Szörnyű 2015. július 5.a párjával járt itt
A panzió tipikus példája annak, milyennek nem szabad egy szálláshelynek lennie. A felszerelés és a berendezés valamikor a 70-es évekből maradt itt, szemmel láthatólag a tulajdonos semmit nem áldoz a fejlesztésre. A fürdőszobára csak egyetlen jelző illik, az hogy lepusztult. A mosdókagyló repedt,a zuhanyfüggöny kb.
Átlagos 2015. május 26.gyerekekkel járt itt
A fürdő közelsége nagyon jó volt, akár köntösben is elérhető. Udvarias személyzet a panzióban. Hütő a szobában pozitivum! Kicsi-szűk szoba ( vagy a mi 7 évesünk volt túl mozgékony). Keskeny ágyak, össze-vissza folyó zuhany. ( sosem ott ahol vártuk)Sötétítő függöny kisebb mint az ablak,igy a panzió kinti világitása a szobában is nagyon világosat csinált.
Átlagos 2015. április 12.a párjával járt itt
Személyzet hozzáállása kitűnő, készséges, segítőkész! -Köszönöm,-ám nem pótolhatja a továbbiakat:
Elavult az épület,a berendezés,a felszereltség. A szobai mennyezeti lámpa kikapcsolva. Egyik oldalfalon egy! olvasólámpa-ez adja a szoba esti világítását-a másik oldalon semmi.
Átlagos 2015. február 9.a párjával járt itt
Két idős nyugdijas. 2015 február 5. én érkeztünk délben. A recepción nem kaptunk tájékoztatást csak mi vagyunk az egész szállodába. Udvariasan megkérdezte mit kérünk vacsorára sült húst vagy rántott húst krumplival az utóbbit kértük.
Átlagos 2014. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Némi eltérés az árban megérkezéskor. . . . de a probléma orvosolva lett. Szoba- valóban retró. . ágyak katasztrófálisak fájó derékkal nem ajánlom mondjuk a zuhanyzóba a zuhanytálca előtt ha lenne legalább függöny az sokat segítene. Személyzet kihozza a helyből amit csak lehet. Fálpanziós ellátás-reggeli. . .
Átlagos 2014. január 7.a párjával járt itt
"Olcsó húsnak híg a leve" Rosszkor mentünk biztos, de aki egy személyben a "személyzet" volt nem a vendégek kedvét kereste! Lehet rossz hétvégéje volt. Meg sem kérdezte, hogy kérünk-e inni valamit a vacsorához. Második nap kértünk 1 kancsó vizet. Viccesen mondta, hogy ez már nincs az árban. A "menüválasztásos" vacsora pl.
2013. november 12.barátokkal járt itt
Tetszett a személyzet kedvessége. Mivel már voltunk itt ismerősként fogadtak. Közel van a fürdőhöz gyalog 3 percre. Az ellátás jó volt. Jó az árkategória. Az ágyak egykicsit puhák lehetne keményebb
a matrac. A szoba fütése megfelelő volt. Az étterem tágas. tetszett a berendezése. Jó és tágas a parkolója.