Hímer Termál Panzió Mezőkövesd

Hímer Termál Panzió Mezőkövesd
Hímer Termál Panzió MezőkövesdHímer Termál Panzió Mezőkövesd
Hímer Termál Panzió MezőkövesdHímer Termál Panzió Mezőkövesd

Hímer Termál Panzió Mezőkövesd bemutatkozása

A Mezőkövesden található Hímer Termál Panzió egész évben várja vendégeit. A város centruma könnyen megközelíthető, így könnyen bebarangolható a matyó világ színe-java. A panzió kellemes pihenést biztosít családoknak és baráti társaságoknak egyaránt.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hímer Termál Panzió Mezőkövesd vélemények

Átlagos 2019. június 18.a párjával járt itt
Teljesen jó helyen helyezkedett el a szállás. A fürdőben nappal hatalmas tömeg, szórakozás. Este az egész környék, a szállás, a fürdő környezete kihalt, nincs semmi program.
Gyenge 2018. november 14.barátokkal járt itt
A szállóda elhelyezkedése nagyon jó, a fürdővel szomszédságban áll. A 70es évek korabeli épületet kívül felújították, de a belső szocreálos. Ezzel nincs is nagy baj, mivel ezért az árért az ember nem vár csodát. Ellenben a tisztasággal gondok vannak.
2018. augusztus 25.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk férjemmel a Panzióban! Érkezésünkkor szivélyesen fogadtak bennünket,elmondtak minden tudnivalót. A szobával meg voltunk elégedve a célnak pont megfelelt. Talán amit hiányoltunk az egy ventillátor volt,mert amikor ott jártunk nagyon meleg volt és sajnos a szobában nagy volt a hőség,hiába nyitottunk ablakot,ami elég kicsi volt.
Kiváló 2018. április 5.családjával járt itt
2018. 03.31től 04.03.ig voltunk a családdal nagyon jól éreztük magunkat a személyzet mindent megtett hogy jól érezzük magunkat, főleg O. János. Mikor elment szabad napra egy kissé komoly felszolgáló és elég ízetlen kaja volt. mind ezek ellenére ajánlom másoknak is.Nagyon jó hogy köntösbe átlehet menni a fürdőbe
2018. január 15.a párjával járt itt
A szóba jó volt, a két egyszemélyes ágyat össze toltuk a barátnőmmel. A baj az volt, hogy régiek az ágyak, és sajna ha én megmozdultam akkor a barátnőm egyből fel kelt, ha ő mozdult meg akkor én kellettem fel, nagyon nyikorogtak! Az alvás nem volt megfelelő, és reggelre a derekunk nagyon fájt, amit a jó Víz a strandon helyre hozót.
Kiváló 2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
2017. 08. 01,. -től 08. 05. -ig voltam vendége a fenti panziónak a feleségemmel és az unokámmal. Igaz, már hat éve visszajáró vendégek vagyunk. A személyzet mindent megtesz annak érdekében, hogy a vendégek jól érezzék magukat. A szobánk tiszta volt, hiányosságot még nagyítóval sem találtunk volna.
Gyenge 2017. augusztus 26.barátokkal járt itt
Tetszett: egyedül az elhelyezkedés, a fürdő közelsége.
Nem tetszett:
- mogorva, barátságtalan recepciós/pincér (egy személyben)
- a szoba tele volt léggyel, mert nem volt az ablakon szúnyogháló
- az étel minősége (iszonyú sós hús, kemény rizs, szürke tojásrántotta, stb. )
- a tisztaság hiánya

A fentiek miatt 1 nappal előbb el is jöttünk.
2017. április 26.a párjával járt itt
Kellemesen töltöttük Mezőkövesden az 5 éjszakát. Körülnéztünk a városban, meglátogattuk a múzeumokat, amelyek közül nagy élmény volt részemről látni Kisjankó Bori szülőházát, férjem részéről a Gépmúzeumot. A fürdőben is töltöttünk néhány napot, mivel idősek vagyunk jót tett a gyógyvíz izületeinknek.
Átlagos 2017. február 6.barátokkal járt itt
A Mezőkövesd melletti Zsórifürdő üdülőnegyedben található panzió, amelynek földszintjén étterem működik. Előnyös, hogy saját parkolóval rendelkeznek, amelyet kizárólag a Hímer vendégeinek tartanak fenn. Régimódi, a 70-es éveket idéző egyszerű, kissé avítt berendezés, amelyet azonban a melengető vendégszeretet és kedvesség feledtet.
Hímer Termál Panzió Mezőkövesd - BelsőHímer Termál Panzió Mezőkövesd - Külső képHímer Termál Panzió Mezőkövesd - BelsőHímer Termál Panzió Mezőkövesd - VendéglátásHímer Termál Panzió Mezőkövesd - BelsőHímer Termál Panzió Mezőkövesd - EgyébHímer Termál Panzió Mezőkövesd - EgyébHímer Termál Panzió Mezőkövesd - SzobákHímer Termál Panzió Mezőkövesd - SzobákHímer Termál Panzió Mezőkövesd - SzobákHímer Termál Panzió Mezőkövesd - Külső kép
2016. december 31.gyerekekkel járt itt
Egy kicsit izgultunk,mert a foglalás után olvastam az értékeléseket,ami nem volt olyan pozitív. Ennek ellenére kellemesen csalódtunk. A képekről tudtuk,hogy a panzió belülről retro,de mindent felülmúlt a kiszolgálás,mindenben választási lehetőséget kaptunk és maximálisan alkalmazkodtak hozzánk időben és ételekben egyaránt.