Nefelejcs Hotel Mezőkövesd ★★★

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd
Nefelejcs Hotel MezőkövesdNefelejcs Hotel Mezőkövesd
Nefelejcs Hotel MezőkövesdNefelejcs Hotel Mezőkövesd

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Szállodánk a népművészetéről is ismert Matyóföldön található. Karnyújtásnyira helyezkedik el Magyarország egyik leghíresebb termálfürdőjétől, a Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől. A háromcsillagos Nefelejcs Hotel 2008 februárjában nyitotta meg kapuit a nagyközönség előtt.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd vélemények

Átlagos 2023. április 20.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van, közel a Zsóry fürdő nyári bejáratához. A közösségi terek és a szobák jó állapotúak, a tisztaság jellemző volt mindenhol. A recepciós reggeliztetett, nagyon segítőkészek voltak. A honlappal ellentétben az étterem nem működik, csak reggeli van, a választék elég szegényes.
Gyenge 2022. január 19.a párjával járt itt
A szálloda és a szoba külsőre korrekt, a szobánk kellemesen nagy volt, bár franciaágyas szobát kértünk, 2 db 1 személyes ágy volt benne, amit természetesen összetoltunk, ahogy szinte mindenki teszi. A szoba tisztasága átlagos volt, nem volt gáz, ám a törölközők foltosak voltak, és ketten kaptunk 3 párnát (2 nagy,1 kicsi).
Kiváló 2022. január 2.családjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha családias hangulatban szeret pihenni. Szereti a házias ízeket, nyugodt gondtalan pihenést. Kellemes környezetben található családias hotel igaz csak 3 csillagos de nálam 10 csillag. Igaz csak 5 csillagot kapnak a szállodák,
Kiváló 2019. december 29.a párjával járt itt
Mint az osztályzások jegyeiből is kitűnik, semmi kifogásolni való nem volt a Hotellel szemben. Vihettük a kis szobakutyáinkat is, melyeket elég kevés helyen fogadják, úgyhogy ezért még egy plusz pontot is érdemel a Hotel.
2019. augusztus 17.a párjával járt itt
Először voltunk itt. Jó helyen van, parkolás rendben. A személyzet kedves,rend, tisztaság. A szobai hütő (minibár) üres volt,be sem volt dugva. Nem hiányzott,csak tény. A tv okos volt,a hülye műsorok helyett lehetett a neten filmet nézni. Wifi jó,erős. Az étterem rendezett,tiszta. Reggeli svédasztalos,választék éppen megfelelő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
Átlagos 2019. július 30.a párjával járt itt
Szép környezet, viszonylag új épület. A dézsa medence nem volt felfűtve, nem gondoltuk volna , hogy szólni kellett volna még induás előtt. Még 3 óra mulva is a pad alatti rész nagyon hideg volt. Nemtudom hogy tisztítják, de eléggé koszos volt a víz benne. A dézsa medence mellett található a ház klima hűtője, ami annyira zajos, hogy még a másik utcából is lehet hallani.
Kiváló 2019. január 1.barátokkal járt itt
Szilveszterezni jöttünk a szállodába.Nagyon tetszett , hogy a személyzet kedves ,mosolygós.Minden kérésükre igényünkre a válasz igen volt.Barátságos tiszta szobák,kellemes vellnes részleg nagyon jó masszőr. Finom ételek,italok . Mindenkinek csak ajánlani tudom. Mi biztosan jövünk még ide !!
Kiváló 2018. június 22.a párjával járt itt
Másodszor járunk ott, kellemes, tiszta, hangulatos hely, imádjuk. Nagyon kedves, segítőkész személyzet, tiszta szobák, szép étterem, kedves kis wellnes részleg! A fürdő közelsége még vonzóbbá teszi az egyébként is jó helyet.
Télen-nyáron is csak ajánlani tudom! Igényesen berendezett, hangulatos szálloda, csodás kerttel és kikapcsolódási lehetőségekkel.
Szörnyű 2017. december 28.a párjával járt itt
Az érkezők közül nem volt olyan akinek ne lett volna problémája. 14 órai szobafoglalásuknál 18 órakor még mindig jég hideg volt a szoba fűtés nem volt, a tévé nem működött. Majd kaptunk egy másik szobát ott langyos volt a kis radiátor , de a hűtő nem működött. Későn szembesültünk hogy a wellnessből semmi nem működött.
Kiváló 2017. december 27.a párjával járt itt
Már nem előszőr jártunk ebben a hotelben, de mindig csak felső fokon említhetjük.
Nagyon kedves személyzet, nagyon jó szakács.
Tavaszi időben érkeztünk és közben beköszöntött a tél. Így tettünk egy havas sétát is a városban.

Sajnos nagy hiányossága volt a kellemes pihenésünknek, hogy a jakuzzi nem müködött. Sajnos át kellett menni a Zsóry fürdőbe, ami viszont nagyon szép lett.
Nefelejcs Hotel Mezőkövesd - Külső képNefelejcs Hotel Mezőkövesd - EgyébNefelejcs Hotel Mezőkövesd - WellnessNefelejcs Hotel Mezőkövesd - VendéglátásNefelejcs Hotel Mezőkövesd - EgyébNefelejcs Hotel Mezőkövesd - Környék