Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor

Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Kiváló 2023. október 22.a párjával járt itt
Kellemetlen, hideg esőben jártuk a környéket, és közben kerestünk egy jó éttermet az ebédeléshez. A netes infók nem sok jót ígértek, ám amikor megláttuk ezt a bájos kis kastélyt az út mellett, amely előtt több autó is parkolt, rögtön éreztük, hogy jó helyen járunk. És valóban!
Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Egyéb
Átlagos 2023. július 22.gyerekekkel járt itt
Az étterem belső része egyszerű, de nagyszerű. (Kivétel az étkezőasztalokra "feldobált" az abroszok, pecsétes, szakadt kárpit: esztétikai fájdalom) A terasz tágas, kellemes, szép kilátással. Az óriás rántott szelet a végtelenségig elvékonyítva, a széleken csak panír található.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. augusztus 26.a párjával járt itt
Barátaink ajánlották az éttermet, és nagyon dicsérték, nem véletlenül. Annak ellenére, hogy a főút mellett található, nem zajos, és kifejezetten hangulatos a terasz is. Parkolni az étterem előtti parkolóban lehet. A kiszolgálás csillagos ötös volt: kedves, figyelmes, gyors.
Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső kép
2055
Kiváló 2020. július 30.a párjával járt itt
A környéken jártunk és ismerősünk ajánlotta az interneten. Éppen nem volt nyitva az oroszlános étterem Tállyán, hát több se kellett, indultuk ide! Jó időben, jókor, jó helyen. . . szóval, nagyon sikeres találkozás volt, az étterem, meg mi!
Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - MosdóSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2018. október 8., kollégákkal járt itt
Borkóstolóval egybe kötött vacsorán vettünk részt itt kollégáimmal. A borkóstoló az egyik épület félhomályos pincéjében volt, itt három fajta bort kóstolhattunk meg a pincészet saját borai közül. Az ezt követő vacsora egy különálló épület, régi szalonokat idéző termében volt.
Átlagos 2017. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Gyerekkorom egyik kedvenc helye volt régebben, a túrós palacsintájuk a legjobb volt a környéken. Most a családdal mentem vissza, nagyon drága ételek voltak az étlapon, az étel annyira sós volt, hogy szinte már-már ehetetlen, és sajnos a palacsinta meg sem közelíti az évekkel korábbi ízvilágát.
Kiváló 2017. szeptember 16.barátokkal járt itt
Miskolcról Szerencsen át Mádra tartottunk és útközben itt álltunk meg, mert az egyik gyűjtőtársam bort akart venni a Disznókő Pincészettől. Ha már megálltunk, az is felvetődött, hogy ehetünk is valamit. A parkolóban gyanúsan sok, sőt rengeteg autó állt, külön "pakolóőr" irányította a forgalmat.
Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étlap/itallapSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - MosdóSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étlap/itallapSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső kép
Gyenge 2016. október 9.egyedül járt itt
Két vagy három éve voltam itt a családdal és akkor már másodszor fogadtam meg, hogy ide többet sosem, most még is eljöttem mert a bátyám azt javasolta, hogy legközelebb ide jöjjünk családi ebédre, de nem ide fogunk jönni az biztos! Több fő oka van ennek az egyik az ár érték arány ami, borzasztó hiszen kicsi az adag és baromi drága is!
Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - MosdóSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - MosdóSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étlap/itallapSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étlap/itallapSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső kép
Kiváló 2016. január 12.barátokkal járt itt
Mi tagadás el szoktam olvasni azt, amit előttem járók írtak egy-egy helyről, nem mintha ne lennék biztos a magam véleményében, de érdekel mások prizmája. A legtöbb esetben a leírt tapasztalatok nagymértékben egyeznek az enyémmel, de néha előfordul olyan is, hogy egészen mást írnak le a korábbi élménybeszámolók, mint amit én láttam, kóstoltam.
Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étlap/itallapSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étlap/itallapSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étlap/itallapSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - EgyébSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/ital
Átlagos 2015. november 27.egyedül járt itt
Már többször jártam itt az évek során, és ahogy egy előttem értékelő kolléga írta, tényleg javult a minőség, de néhány apróság nagyban rontja az összképet. Maga az étterem és környéke, valamint a belső berendezés, az enteriőr szép, és harmonizál az épület klasszicista stílusával, de a belső kialakításában már van egy apró hiba: az étterem két helyisége közötti átjáróban vannak a kabátakasztók.
Sárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Külső képSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - BelsőSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/italSárga Borház Vendéglő Mezőzombor - Étel/ital