Kő Fagyi? Mindszentkálla

Kő Fagyi? MindszentkállaKő Fagyi? Mindszentkálla
Kő Fagyi? MindszentkállaKő Fagyi? Mindszentkálla

Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi - Napi árak
Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Kő Fagyi? Mindszentkálla vélemények

Kiváló 2023. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Esős napon tertünk be, nyitas előtt par perccel, bengedtek, de meg egyeztettek a tulajdonosok es az alkalmazottal az aznapi teendőkről, szinpatikus volt -latszott a csapatmunka. Nyiras utan 10 perccel mar telthaz volt. A fagyi kivalo volt, a barack faagyijuk (ami meg előző nap a fan volt) igazan elnyerte a tetszesunket.
Kő Fagyi? Mindszentkálla - Egyéb
Kiváló 2023. július 12.családjával járt itt
Imádnivaló hely, legjobb fagyi! Ide is visszatérünk! Fagyikülönlegességek valódi ,utánozhatatlan ízekkel! Udvarias kiszolgálás, rusztikus berendezés, háborítarlan kert.
Kő Fagyi? Mindszentkálla - Egyéb
2055
Kiváló 2023. május 31.a párjával járt itt
Miután évente járunk, mondhatnám nem is egyszer, ezen a pünkösdi hétvégén sem volt másképp. Itt, a Kő fagyi? -ban nagyon hamar lett nagyon nyár. Az autóval másfél háztömbnyire tudtunk parkolni, az üzletnél meg - ilyent még nem is láttam -, kint. a járdáig állt a sor! Te jó ég! És mintha hosszú ideig egy tapodtat sem haladt volna.
Kő Fagyi? Mindszentkálla - Külső képKő Fagyi? Mindszentkálla - EgyébKő Fagyi? Mindszentkálla - Étel/italKő Fagyi? Mindszentkálla - Étel/italKő Fagyi? Mindszentkálla - BelsőKő Fagyi? Mindszentkálla - MosdóKő Fagyi? Mindszentkálla - Külső képKő Fagyi? Mindszentkálla - Külső kép
Kiváló 2019. szeptember 19.családjával járt itt
A Balaton északi partján, a Káli-medencében, a 1,5 km-re levő Mandulás Vendégházban szálltunk meg, és mivel olvastam jó hírét a helynek, az egész családot elzarándokoltattam a főúton a Kő fagyiig. Megérte a nézelődéssel megtűzdelt fél órás sétát, mert valami mennyei volt az élmény.
2055
Kiváló 2019. július 27.a párjával járt itt
Most, hogy az "Északipart"-ban is megjelent, még jobban kíváncsiak voltunk, és egy Szentbékkállán elköltött vacak ebéd után az autót inaszakadtáig hajszoltuk, hogy minél hamarabb valami jót is együnk. És igen! Ez telitalálat! A Tapolca-Ábrahámhegy felől bejövő út mentén meg is van, egy nagy sárkány vagy mi nyal valami nagy fagylaltot.