Kispipa Halászcsárda Miskolc

Kispipa Halászcsárda Miskolc
Kispipa Halászcsárda MiskolcKispipa Halászcsárda Miskolc
Kispipa Halászcsárda MiskolcKispipa Halászcsárda Miskolc

Kispipa Halászcsárda Miskolc bemutatkozása

Kispipa Halászcsárda Miskolc belvárosában az un. Sötétkapu mellett található a Miskolci Szinháztól 500 m-re, a Művészetek Házával szemben. Magyaros ételkülönlegességekkel kiemelten halételekkel várja vendégeit. Kb 160 fő befogadására alkalmas, több különteremmel rendelkezik.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kispipa Halászcsárda Miskolc vélemények

Átlagos 2023. december 25.egyedül járt itt
Már többször rendeltem karácsonyra halászlevet az étteremből. Idén van egy kis hiányérzetem! A halászlé jó volt, mondhatnám más éttermekhez képest kiváló, viszont a ponty és a harcsahús számomra érdekes volt, mert a "ponty" helyett vagy keszeget kaptam vagy kárászt, de az átlagosnál szálkásabb volt, ezért a tippem keszeg.
2023. november 25.barátokkal járt itt
A Kispipa Halászcsárda évtizedek óta, a rendszerváltozástól stabil szereplője Miskolc vendéglátóhelyeinek. A belvárosban található, a főutcáról nyíló kis mellékutcában. A bejárat előtt egy nagy szekér áll, nyáron fedett, árnyékos kiülős teraszuk van.
Kispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - Étel/italKispipa Halászcsárda Miskolc - Étel/italKispipa Halászcsárda Miskolc - Étel/italKispipa Halászcsárda Miskolc - Étel/italKispipa Halászcsárda Miskolc - Étel/italKispipa Halászcsárda Miskolc - MosdóKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - EgyébKispipa Halászcsárda Miskolc - Külső képKispipa Halászcsárda Miskolc - Külső képKispipa Halászcsárda Miskolc - Étlap/itallapKispipa Halászcsárda Miskolc - Étlap/itallapKispipa Halászcsárda Miskolc - Étlap/itallapKispipa Halászcsárda Miskolc - Külső képKispipa Halászcsárda Miskolc - Külső kép
Kiváló 2023. április 9.a párjával járt itt
Klasszikus vendéglő Miskolc belvárosában, az a fajta, amiből egyre kevesebb van, ahol a jó értelemben vett hagyományos vendéglátást kapunk, ezért meg kell becsülni. Sokféle halétel mellett egyéb finomságok is vannak az étlapon. A kiszolgálás kiváló, az ételek hamar elkészülnek, a vendégtér és mellékhelyiségek tiszták, nem kopottasak, rendben van az egész étterem.
Kiváló 2023. január 15.gyerekekkel járt itt
Egy vasárnapi ebédnek indult és kellemes meglepetés lett belőle. Az ittjartam. hu vendégértékeléseit olvasgattam miskolci éttermeket keresgélve. Egy étterem volt ahol nem találtam olyan kritikus véleményeket amely eltántorított volna attól hogy meglátogassam. Ez pedig a Kispipa. Harangszóra érkeztem kis családommal.
Kiváló 2021. augusztus 18.családjával járt itt
Ajánlom mindenkinek aki hagyományos ételeket szeretne fogyasztani ahol remek a kiszolgálás és finomak az ételek .Remek estét töltöttnk ott.
Kiváló 2020. január 24.a párjával járt itt
Először is: kinek ajánlanám? Aki az első randin el akarja kápráztatni a partnerét, annak nem - mindenki másnak igen. Az étterem ugyanis kellemes, tiszta, hangulatos, ízléses, de mentes minden "cicomától", azaz a külsőségekkel való reprezentáláshoz nem alkalmas. Az étterem jó helyen van, könnyen megközelíthető. Az ún.
Kiváló 2019. július 27.gyerekekkel járt itt
Nem először fordulunk meg itt. Most is természetesen pozitív élményekkel. Kislányommal érkeztem, s dél már elmúlt. Átutazóban voltunk. De, ha Miskolc és egy jó ebédre vagy vacsorára vágyok, akkor maradok a jól bevált étteremnél. Ez pedig nem más, mint Kispipa. A választott étel halászlé volt. Pontosan azt kaptam, amire számítottam. Ritka az ilyen étterem. Tehát ajánlom mindenkinek.
2018. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Gyerekeimmel voltunk itt finomak voltak az italok ételek halászlét fogyasztottam nagyon ízletes volt , túrós tésztát ettem utánna meg vol finoman pirítva ízletes volt ropogós a kiszolgálás udvarias figyelmes volt kis Unokámmal voltunk ő is jól érezte magát. A születésnapi este nagyon jól sikerült, kellemes élményekkel tértünk haza. Legközelebb is el jövűnk ide
Kiváló 2018. június 13.gyerekekkel járt itt
A családdal ünnepeltük névnapomat ebben az étteremben. Nagyon finomak és bőségesek voltak a felszolgált ételek. A kiszolgálás is figyelmes, kedves pincérek jelenlétében történt.
Ajánlom mindenkinek!
Az étlapon felfedeztünk még olyan ételeket, amit mindképp meg szeretnénk kóstolni, így biztosan visszatérünk még erre a helyre! ! !
Átlagos 2017. szeptember 5.a párjával járt itt
Mi a feleségemmel Kipipáltuk a kispipát, sajnos nem voltunk elragadtatva tőle, a pincéren a póló teljesen át volt ázva az izzadságtól. Sajnos nekünk is melegünk volt és a klímát mégsem kapcsolták be. A mosdó helység az rendkívül szűk és ottlétünkkor elég szagos is volt!
Kispipa Halászcsárda Miskolc - Külső képKispipa Halászcsárda Miskolc - BelsőKispipa Halászcsárda Miskolc - Egyéb
Kispipa Halászcsárda Miskolc a térképen
3530 Miskolc Rákóczi u. 4
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
diétás ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, elektronikus, jazz, könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, operett
Különtermek
orange term - max. 20 fő