Creppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc
Creppy PalacsintaHáz MiskolcCreppy PalacsintaHáz Miskolc
Creppy PalacsintaHáz MiskolcCreppy PalacsintaHáz Miskolc

Creppy PalacsintaHáz Miskolc bemutatkozása

A Creppy PalacsintaHáz Miskolcon, a régi kulturális hagyományokkal rendelkező Avasi Pincevilág szívében folytatja közel egy évtizede gasztro-forradalmát a vendéglátás világában. Az étterem fő csapásvonala a palacsintára épülő ételkülönlegességek magas szintű prezentálása.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

2023. május 26.barátokkal járt itt
Miskolcon töltött nap . . ebéd . . A palcsintázót több ismerős is dicsérte, igy meg kellett győződni a helyről személyesen is. . Az étterem az Avasi templom közelében található egy kissé eldugva. . . 12 után már hétköznapon jönnek a vendégek. . A rendelésben Kofa palacsintát választottunk, rengetek féle ízű palacsinta található .
Népszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2021. október 29.barátokkal járt itt
Ha a tisztaság egyenlő azzal hogy poloskák vannak a széken meg a pohár szélén akkor emelem kalapom. . . Az helyben készített italok borzalmas ízűek. A leves savanykás volt, ugyan a palacsinta meg finom volt, de a felszolgálásra várni kellett nem keveset, mindezt annak tekintetében hogy alig néhányan voltak a helyiségben.
Átlagos 2019. szeptember 22.barátokkal járt itt
Főleg fiatalok körében igencsak népszerű, palacsintákra specializálódott étterem az Avas alján. Egy nagyon meredek utcán kellett felkaptatni a bejáratig, ami tiszta jég volt, csúszott, szinte életveszélyes volt még gyalogosan is feljutni, majd hazafelé letotyogni innen. Autóval meg sem próbáltuk volna megközelíteni.
Creppy PalacsintaHáz Miskolc - EgyébCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étlap/itallapCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étel/italCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étel/italCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étel/italCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étel/italCreppy PalacsintaHáz Miskolc - MosdóCreppy PalacsintaHáz Miskolc - MosdóCreppy PalacsintaHáz Miskolc - BelsőCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Külső képCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étlap/itallapCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étlap/itallapCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étlap/itallapCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étlap/itallapCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étlap/itallapCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étlap/itallapCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étlap/itallapCreppy PalacsintaHáz Miskolc - BelsőCreppy PalacsintaHáz Miskolc - BelsőCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étlap/itallapCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Étlap/itallapCreppy PalacsintaHáz Miskolc - Külső kép
2019. szeptember 8.barátokkal járt itt
Baráti társasággal érkeztünk, előre foglaltunk asztalt a hely népszerűsége miatt. Limonádét rendeltünk a palacsinta elkészültéig, de ezt sajnos nagyon túl édesítették. Ezt leszámítva klasz hely. Udvarias a kiszolgálás. Inyenc étkekre lehet számítani. Amit nem fogyasztottunk el azt készségesen becsomagolták.
2018. szeptember 17.a párjával járt itt
Többszöri látogatásunk alapján azt kell mondanom, hogy nagyon kellemes hely. A palacsinták mindig finomak voltak, a belevalók pedig. . . ízlések és pofonok. . . :) Nekem ötből négy bejött és nem fájt ;) Szép nagy adagok, aki végig eszi a menüt, annak hatalmas gratula és megy az oklevél :)
A kiszolgálás pici kívánni valót hagy maga után, ugyanis picinykét lassú - tegnap csak egy órácskát vártunk a kajánkra és nem volt teltház.
2018. szeptember 11.barátokkal járt itt
Barátnőimmel látogattam el a Palacsintaházba, amiről előzőleg sok jót hallottam. Én gluténmentesen étkezem (nem hóbort, érzékenység miatt), ezért csodálkozva tapasztaltam, hogy külön étlappal tudtak szolgálni nekem. Amit egy gluténmentes palacsinta tésztából ki lehet hozni, azt ki is hozták.
Átlagos 2018. augusztus 25.családjával járt itt
Többször jártunk itt , mert a palacsinták finomak és különlegesek. A családdal szűk körben csendesen szerettük volna a lányom 25. szülinapját itt megünnepelni. A vacsorához rendeltünk egy üveg villányi bort , de mivel alig fogyasztottunk belőle (ezt előre jeleztük is a pincérnek , ha nem bírjuk meginni elvisszük) amikor fizettünk felálltunk és a borban lévő papír kiöntőt itt kihangsúlyoznám kb.
2018. augusztus 6.a párjával járt itt
Második alkalommal jártunk itt, ezúttal ebédelni. Előzőleg nem volt jó tapasztalatunk. Most azonban kifejezetten jól éreztük magunkat. A teraszon fogyasztottuk el jóízű ebédünket. Kérésünkre az adagot megjegyzés nélkül ketté tálalták, és a különleges kívánságunkat (sok hagyma) is szó nélkül teljesítették. A felszolgálónő kifejezetten kedves volt. A kávé is finom volt.
Gyenge 2018. február 18.családjával járt itt
Tobb mint egy ora alatt hoztak ki a megrendelt etelt. Az mar csak hab a tortán, hogy az etelek minőségéhez es mennyiségéhez kepest draga a hely. Egynek jo volt de sztem. nem akkora durranas mint amekkora hírverése van.
Szörnyű 2018. február 11.a párjával járt itt
Hogyan értékeljem a helyet, ha ki kellett jönnünk, mert. Mikor beléptünk, megkérdezték, hogy jártunk-e már náluk. Nem értem, mi köze hozzá? Aztán valaki a türelmünket kérte, nem értem, miért, mikor hemzsegtek az üres helyek. Na mindegy. Aztán egyszer csak egy srác oda jött és azt mondta, megmutatja az asztalunkat.
Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen
3530 MiskolcMélyvölgy út 212.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
kávékülönlegességek
Zene
Gépzene: jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
Különtermek
Étterem - max. 40 fő