Zip’s Brewhouse Miskolc

4,4
a 163 miskolci étterem közül
étterem, kocsma, pub, söröző, bár
Zip’s Brewhouse Miskolc
Zip’s Brewhouse MiskolcZip’s Brewhouse Miskolc
Zip’s Brewhouse MiskolcZip’s Brewhouse Miskolc

Zip’s Brewhouse Miskolc bemutatkozása

Történetünket a Kocsmaturista írja le. Teszi ezt egyrészt annak okán, mert szeretjük a tollát, másrészt pedig, hogy hanem a leghitelesebb példája annak, hogyha egy picit nem figyelsz, egyszer csak Te is a zip’s részévé válhatsz.
"A zip's eredettörténet már az elejétől fordulatos.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Reggelis ajánlat
2025.03.28-ig
Premier Hotel Miskolc
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Zip’s Brewhouse Miskolc vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
Kiváló 2022. november 14.családjával járt itt
A Zipsbe tavaly novemberben ismét visszatértünk sok év után. Kínálnak érlelt marhasteakeket, ezzel indítják az étlapot, továbbá kókusztejes sütőtökkrémlevest, borjúhússal és sertéshússal töltött pelmenit orosz tejföllel és tokaji ecettel, krumplitócsnit (lapcsánka, prósza, cicege) fokhagymás tejföllel, zöldségekkel, sütőtökös rizottót, kacsamellet, báránygerincet, sertéstarját, mangalicakarajt, pisztrángot.
Zip’s Brewhouse Miskolc - EgyébZip’s Brewhouse Miskolc - EgyébZip’s Brewhouse Miskolc - EgyébZip’s Brewhouse Miskolc - EgyébZip’s Brewhouse Miskolc - EgyébZip’s Brewhouse Miskolc - EgyébZip’s Brewhouse Miskolc - EgyébZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - EgyébZip’s Brewhouse Miskolc - EgyébZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Külső kép
Gyenge 2022. augusztus 24.a párjával járt itt
A sörözőbe belépve egy kellemes helynek tűnt. A kiszolgálás is jól indult, finomak volt az italok. Az étel viszont nagy csalódás volt. A hal finom volt de a zöldségköret félig nyers volt. A konfitált tarja nem friss húsból készült az biztos.
Kiváló 2019. január 4.barátokkal járt itt
Nagy elvárásokkal érkeztünk és nem is csalódtunk. A személyzet kedves és profi, a konyháról nem is beszélve. Ha tehetném mindig itt ebédelnék, habár Budapestről kicsit nehézkes lenne. A sörök kiválóak! Az asztalnál lévő sörcsapok adnak egy plusz élményt az amúgy is kellemes atmoszférához.
Zip’s Brewhouse válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékelésedet. Reméljük hamarosan meglátogatsz újra minket!
2019. január 6., Zip’s Brewhouse, igazgató
2018. június 27.a párjával járt itt
Feleségem szülinapjának apropójából foglaltam helyet - zökkenő mentesen -, az étteremben, hozzáteszem, foci vb zajlik és itt biza' hangosabban is lehet szurkolni, amit abszolut nem bántunk, sőt. . . :)
Este 7-kor teltház. Rosé kacsamell. . hát az fenomenális volt! A feleségem csülköt(habár ilyen apró csülköt még nem láttam) kért, ami szintén mennyei érzés adott az izlelőbimbóknak!
Kiváló 2018. január 21.családjával járt itt
Családdal voltunk, meglepetésként vittem el őket. Nem csalódtunk, finom volt a koktél a vacsora előtt, a menüről rendelt kacsa ízletes volt, és rugalmasan kezelték a kérésünket, amikor szóltunk, hogy egy kicsit jobban átsütve kérjük.
Kiváló 2017. december 12.a párjával járt itt
Többször jártunk már a Dining City keretében ebben az étteremben, akkor a legjobb az ár-érték arány, 3 fogás 3300 Ft-ért. Ebből adódóan a minőségi ételeknek elkérik az árát, de cserébe valóban ízletes és ellenállhatatlan ételeket lehet kapni. Minden tökéletes, a végén viszont figyelni kell a számlára, mert többször is már eggyel több italt számoltak fel.
Zip’s Brewhouse válasza
Nagyon szépen köszönjük a véleményedet és örülünk neki, hogy elégedett voltál a szolgáltatásainkkal. Ajánlom figyelmedbe megújúlt étlapunkat, konyhánkat. Erről itt olvashatsz: http://zips.hu/a-televizios-sef-is-a-zips-et-valasztotta/
Kollégáim figyelmetlenségéért elnézést kérek, jobban fogunk erre (is) figyelni.
2018. január 9., Zip’s Brewhouse, igazgató
Kiváló 2017. szeptember 16.barátokkal járt itt
A Miskolci Ásványbörzén töltött fárasztó, de izgalmas napot követően este itt jöttünk össze a gyűjtőtársakkal. A városban itt a legjobb a sör, ami kiemelt szempont volt a többség számára (nagyjából rajtam kívül mindenki másnak). Ők nagyjából végigitták a repertoárt, csapoltak az asztalon is, én beértem egy pohár mangó pale ale-lel, gyümölcsössége folytán ez tűnt a legszimpatikusabbnak.
Zip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - MosdóZip’s Brewhouse Miskolc - MosdóZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - Külső kép
Zip’s Brewhouse válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékelésedet és annak nagyon örülünk, hogy elégedett voltál. Ajánlom figyelmedbe megújúlt konyhánkat és étlapunkat is. Erről itt olvashatsz:
http://zips. hu/a-televizios-sef-is-a-zips-et-valasztotta/
A kollégáim figyelmetlenségért elnézést kérek, sokkal jobban fogunk erre (is) figyelni.
2018. január 9., Zip’s Brewhouse, igazgató
Kiváló 2017. szeptember 5.családjával járt itt
Egyszerűen csak ennyi, hogy
kiváló,
de minden az az ételek minősége a hely hangulata, a kiszolgálás az ár/érték aránya és a tisztaság! Minden kiváló! Jól éreztük magunkat, a nyári nagy meleg elől ide menekültünk be felüdülni és ebédelni. Elegáns és egyedül álló az egész nem találsz benne hibát!
Zip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallapZip’s Brewhouse Miskolc - Étlap/itallap
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 26.barátokkal járt itt
Jó elhelyezkedése van, nincs túl messze a belvárostól, gyalog is bő 5 perc. A Macropolis legszélső épületének földszintjén van, belépve elegancia fogad, minőséget sugároz. Ami igazán egyedi élményt nyújt az, hogy csapolhatunk magunknak sört, kb. 4-5 féléből választhatunk. Persze a pincér segít, ha igényt tartunk rá.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. május 26.a párjával járt itt
Nagyon szimpatikus hely a Petőfi térnél. Mikor beléptünk tisztaság, elegancia fogadott. Ami igazán egyedivé teszi, hogy az asztaloknál magunknak csapolhatjuk a sört. A pincér gyors kedves segítőkész. Úgy van megoldva az üveg, hogy kilátni ki lehet, de be nem, így a tűző nap is ki van szűrve.
Zip’s Brewhouse Miskolc a térképen
3527 MiskolcArany János tér 1.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • főzdetúra, csütörtök esténként pop-up látványkonyha
H-Szo
V
zárva
nemzetközi
széles sörválaszték
Zene
Gépzene: jazz, könnyűzene
zip's (saját, helyben készült söreink)