Bükk Vendégház Miskolc

Bükk Vendégház Miskolc
Bükk Vendégház MiskolcBükk Vendégház Miskolc
Bükk Vendégház MiskolcBükk Vendégház Miskolc

Bükk Vendégház Miskolc bemutatkozása

A Bükk hegység lábánál, a diósgyőri vár szomszédságában igényes környezetben, kedvező áron, jól felszerelt vendégház és apartmanok várják vendégeinket az év minden napján.
Kérjük vendégeinket, hogy a félreértések elkerülése érdekében minden foglalás előtt kérjék ajánlatunkat.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók

Bükk Vendégház Miskolc vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2020. február 24.a párjával járt itt
2020. 02. 20-ára foglaltunk egy éjszakára szállást a fent említett apartmanban. A hölgy aki fogadott minket nagyon kedves segítő kész volt. A szállás azt nyújtotta,amit elvártunk tőle,praktikus,kényelmes,csendes apartman volt. Ár érték arányban is jó szerintem,és ha lehet bár mikor szívesen újra vissza mennénk,hogy több időt el tölthessünk itt együtt.
Kiváló 2016. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Sok helyen megfordultunk már az országban,de ide bármikor visszajönnénk. Csendes, nyugodt,jól felszerelt apartman. Csodálaton kialakított kert, kis halastó, hinta, csúszda, homokozó várja a gyermekes családokat. Miskolc és környéke számtalan látnivalót és programot kínál.A tulajdonos kedves,segítőkész volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
2014. július 26.a párjával járt itt
Nem először jártunk a Bükk vendégházban, már 2 évvel ezelőtt is megszálltunk itt. Vendéglátónk nagyon kedves, segítőkész. Az étkezésekhez jól felszerelt konyha áll renlekezésre, egyszerűen berendezett szoba kényelmes ágyakkal. Színes TV és DVD lejátszó is volt a szobában.
Bükk Vendégház Miskolc - KörnyékBükk Vendégház Miskolc - Medence/kertBükk Vendégház Miskolc - Medence/kertBükk Vendégház Miskolc - Külső kép