City Hotel Miskolc Miskolc ★★★★

City Hotel Miskolc Miskolc
City Hotel Miskolc MiskolcCity Hotel Miskolc Miskolc
City Hotel Miskolc MiskolcCity Hotel Miskolc Miskolc

City Hotel Miskolc Miskolc bemutatkozása

Miskolc szívében kínálja négycsillagos szolgáltatásait a City Hotel Miskolc. A belvárosi szálloda könnyen megközelíthető, centrális elhelyezkedésének köszönhetően pedig a város látnivalói karnyújtásnyira elérhetőek. A turistalátványosságok felfedezése után a szálloda wellness részlegében garantált a felüdülés.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók

City Hotel Miskolc Miskolc vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 16.a párjával járt itt
NETEN keresgélve akadtam rá a hotelre ,ami jó helyen van Miskolcon és megtetszettek a vélemények, fotok róla és hogy egy bisztró is van mellette. Foglaltam ,érkeztünk. Parkolás az út mellett,saját magánparkolóba, kamerával megfigyelve. Minden simán ment,kedves személyzet fogadott,a szoba kifogástalan volt óriás erkéllyel,ami nem a zajos utcára nézett.
Kiváló 2017. december 3.a párjával járt itt
Nyár elején voltunk itt három éjszakát. A személyzet készséges volt. Tiszta, tágas szobát és tágas (! ) fürdőszobát kaptunk. Egyéni kéréseinket is készségesen teljesítették a szállodához tartozó étteremben. Csak reggelit kértünk, ami (sok szállodában jártam már) viszont kiváló minőségű, változatos volt, és ízlésesen tálalták.
2014. október 23.gyerekekkel járt itt
A férjem osztálytalálkozóra ment Miskolcra, így elkísértük a gyerekekkel együtt. Miskolcot jól ismerem én is, a szállodát a neten találtuk és foglaltuk. Azért esett a választásunk rá, mivel 2 légteres lakosztályt kerestünk, hogy a gyerekek külön tudjanak aludni, és elvárás volt, hogy legyen wellness és belvárosi vagy közeli legyen a szálloda, ezért Miskolctapolca kiesett.
City Hotel Miskolc Miskolc - WellnessCity Hotel Miskolc Miskolc - SzobákCity Hotel Miskolc Miskolc - SzobákCity Hotel Miskolc Miskolc - Szórakozás/SportCity Hotel Miskolc Miskolc - BelsőCity Hotel Miskolc Miskolc - Külső képCity Hotel Miskolc Miskolc - Külső képCity Hotel Miskolc Miskolc - Külső képCity Hotel Miskolc Miskolc - Külső képCity Hotel Miskolc Miskolc - Szórakozás/SportCity Hotel Miskolc Miskolc - Külső képCity Hotel Miskolc Miskolc - Külső kép
Kiváló 2014. február 26.barátokkal járt itt
Egyik szombat reggel hirtelen ötlettől vezérelve kitaláltuk, hogy ellátogatunk Miskolcra, a Kocsonya Farsangra. Felhívtuk a hotelt, ahol az ügyintéző azonnal és kedvezményes áron le is foglalta nekünk a két szobát, 4 fő részére. Megérkezésünkkor egy kedves recepciós Hölgy fogadott minket, a szoba tiszta volt, az ágyak kényelmesek, a fürdőszoba szép.
2014. január 21.barátokkal járt itt
Miskolc belvárosához közeli szálloda ,sok saját parkolóval. Ízlésesen berendezett, kényelmes szobák,nagy tisztaság, figyelmes személyzet. A szilveszteri "buli" 2 étteremben, a szálloda 2 szintjén volt megrendezve, teltházzal. Az ételek ízletesek voltak, nem sablonosak, de aki a hagyományoknak megfelelőt keresett azt is talált.