Diósgyőri Várkert Panzió Miskolc

Diósgyőri Várkert Panzió Miskolc
Diósgyőri Várkert Panzió MiskolcDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc
Diósgyőri Várkert Panzió MiskolcDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc

Diósgyőri Várkert Panzió Miskolc bemutatkozása

A Várkert Panzió Miskolc-Diósgyőrben, a Diósgyőri Vár- és Strandfürdő közvetlen közelében helyezkedik el.
Panziónk főépületében 3, a B épületben további 9 szoba áll vendégeink rendelkezésére. A szobák saját fürdőszobával (zuhanyzós) rendelkeznek, színes tv és mini hűtő van a szobában.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Diósgyőri Várkert Panzió Miskolc vélemények

Kiváló 2023. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Könnyen megközelíthető, a Diósgyőri vár közelében található. A szoba tiszta, és kényelmes. A gyerekeknek, színező, és társasjátékok voltak kikészítve. A reggelis ellátás svédasztalos. Van hideg, és meleg étel is benne. Felvágottak, sajt, virsli, tojás, zöldségek stb. A szauna is remek volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Diósgyőri Várkert Panzió Miskolc - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Kiváló 2019. június 19.a párjával járt itt
A Várkert panzió elhelyezkedésének köszönhetően nagyon jó választásnak bizonyult. Közvetlenül a vár lábánál, mégis csendes,nyugodt környezetben helyezkedik el. A személyzet kedves, szolgálatkész, a séf nagyon finomakat főz, senki nem marad éhesen!
Ott tartózkodásunkkor nem volt telt ház, jöttek-mentek a vendégek, mi a fő épületemeletén laktunk, nem volt a zajjal problémánk. Talán egy negatívum: a takarításra nagyobb figyelnmet fordithatnának.
Diósgyőri Várkert Panzió Miskolc - VendéglátásDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - EgyébDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - VendéglátásDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - VendéglátásDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - VendéglátásDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - VendéglátásDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - VendéglátásDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - SzobákDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - SzobákDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - SzobákDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - SzobákDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - Külső képDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - Környék
2019. május 9.a párjával járt itt
A diósgyőri vár közvetlen közelében találtuk ezt a kedves, családias panziót. A megközelítése is nagyon jó. A vasúttól az 1-es villamos megy arra. Sajnos az eső miatt nem tudtuk kihasználni a panzió kerthelyiségének panorámáját. Csak az ablakok mögül csodáltuk a várat.
Persze azért belül is bejártuk. Megérte.
A panzió személyzete udvarias, segítőkész.
Diósgyőri Várkert Panzió Miskolc - KörnyékDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - Külső képDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - KörnyékDiósgyőri Várkert Panzió Miskolc - Környék
Kiváló 2019. január 23.barátokkal járt itt
Gyönyörű helyen van a panzió. Szinte minden szobából rálátni a várra. A szobák tágasak,és kényelmesek. A svédasztalos reggeli kitűnő,folyamatosan töltötték fel,ha valami elfogyott. A vacsora menüválasztásos,ami ízletes és bőséges. A gyerekeknek szinezőt és társasjátékot készítettek ki. Mi felnőttek pedig a szauna forróságát élveztük. Nagyon szuper 3 napot töltöttünk el a Várkert Panzióban!
Átlagos 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Közvetlenül a vár tövében helyezkedik el a panzió, szép kilátással a környékre. A szobánk kellően tágas és kényelmes volt, ellenben a falak vékonysága miatt túl sok kellemetlen zaj hallatszik át. Az étkezéssel elégedettek voltunk, a reggelik és a vacsorák is finomak voltak! A személyzet sallangmentesen tette a dolgát.
2016. május 22.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk itt a Páromnal! Maga a szállás tökéletes volt, csak egy pici hiba volt hogy vékonyak voltak a falak, de ezt leszámítva minden jó volt a személyzettel is meg voltunk elégedve.
Szívesen ajánlom bárkinek a Diósgyőri Várkert Panziót!
2013. augusztus 6.egyedül járt itt
A Várkert panzió fő erénye szerintem az elhelyezkedése. A Diósgyőri vár tövében nagyon nyugodt, csendes szép helyen van közvetlenül a Bükk alján. A szobák tiszták és külön kiemelném az egyedül utazóknak, hogy egy főre a kétágyas szobát egy főre számlázzák. A szoba tiszta, alapfelszereltsége is megfelelő.