Lévay Villa Hotel Miskolc ★★★

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Lévay Villa Hotel Miskolc vélemények

Kiváló 2019. november 23.egyedül járt itt
Belvárosi hotelt keresve találtam rá erre a helyre. Tágas, csendes,szépen berendezett szobát kaptam, nagy fürdőszobával. Ingyenes,biztonságos, jó parkolási lehetőségget is biztosítottak. Minden közel van innen, akár tömegközlekedéssel is. A személyzet minden tagja kedves, figyelmes volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron három éjszakát töltöttünk a hotelben férjemmel és kislányommal. A szálloda kellemes, csendes, nyugodt környezetben van, zárt parkolás biztosítva. A személyzet nagyon kedves volt, barátságos és közvetlen. A gyönyörüen berendezett szoba és közös terek is felemelő érzéssel töltik el megszálló vendégeket. Szaunát-fittneszt nem vettuk igénybe.
Kiváló 2017. október 25.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk a Hotelben és nagyon jól éreztük magunkat. Kellemes, nyugodt környezeteben van a Hotel és csak 15 perc gyalog a belváros. A szobák nagyok, tiszták, a berendezés szép, modern. A szauna és fittnesz helyiség nagyon igényesen van kialakítva. Az épület kívül-belül nagyon szép.
Gyenge 2015. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
A tulajdonképpeni "mézes madzag" a hétvégi három éjszakás ajánlathoz az -ajándék- félpanzió. Ezért választottuk a szállodát. Kár volt! A szobánkban csatornaszag fogadott amelyet úgy gondoltam szellőztetéssel meg lehet szüntetni, de nem így történt. A félpanziós vacsora a szállodához tartozó közeli étteremben élvezhetetlen volt.
Gyenge 2014. október 13.egyedül járt itt
45-ös Szuterén a Lévay Villa Hotel ****-ból Miskolcon :
Érdemes afényképet megtekinteni! Az a kazánház mellett kialakított, erősen pinceszagú helység -45-ös „szuterén“, ahol a fűtőtestnek látszó fehérre festett szerkezeten elhelyezett szabályzógombot 10. 07-én este hiába csavargattad az 5-ös fokozatig, a kinti 9 fok melegnek tűnt.
Lévay Villa Hotel Miskolc - Belső
Kiváló 2014. január 16.barátokkal járt itt
Miskolc belvárosához közel, mégis a csendesebb kertvárosi hangulatban található a Lévay Villa Panzió. A név eleve kissé megtévesztő, mert színvonalban sokkal több, mint amit a Panzió szó alatt értünk. Külcsínben igen kellemes, jó minőségű és harmonikus az összhang, mégis nagyon családias és barátságos.
2013. szeptember 14.a párjával járt itt
A Miskolci Sörfesztivál egyik estéjére érkeztünk Miskolcra, egy éjszakára tökéletesen megfelelt a Lévay Villa - belvárosban, csöndes utcában, de mégis közel mindenhez. Ha azonban többet szeretne valaki maradni, és fontos a wellness részleg, akkor ez a hely nem neki való - egyelőre -, a szaunák mellett se pezsgőmedence, sem egyéb medence nincs - gondolom helyhiány miatt -, csak egy merülőmedence.