Öreg Miskolcz Hotel Miskolc ★★★★

Öreg Miskolcz Hotel Miskolc
Öreg Miskolcz Hotel MiskolcÖreg Miskolcz Hotel Miskolc
Öreg Miskolcz Hotel MiskolcÖreg Miskolcz Hotel Miskolc

Öreg Miskolcz Hotel Miskolc bemutatkozása

Az Öreg Miskolcz Hotel Miskolc történelmi belvárosának szívében, annak hangulatos régi utcácskájában fogadja vendégeit, akiknek kényelmes szálláshelyet, szaunaparkot, bárt, és történelmi múlttal rendelkező remek éttermet kínál.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Öreg Miskolcz Hotel Miskolc vélemények

2015. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
már többször megszálltunk itt kettesben párommal ill. gyerekekkel is. a személyzet udvarias, segítőkész. a szobánkban nem működött a légkondi, egyből kaptunk egy másik szobát. nem tudom, hogy a hotel nevéhez akar e hű lenni, de sajnos tapasztalhatóan is egyre öregebb, mondhatni patinásodik.
Kiváló 2015. július 27.a párjával járt itt
A párommal pár napot töltöttünk itt és nagyon jól éreztük magunkat! Mindennel nagyon meg voltunk elégedve a személyzet igazán kedves,udvarias,főként a felszolgáló fiatal ember segítőkészsége igazán elismerést érdemlő! A barlang fürdő belépővel és a saját wellness részlegük használata során szuper kikapcsolódásban s kellemes élményekben volt részünk.
2014. június 14.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás gyenge az étel kevés és díszités nulla,a választék félpanziós ellátásnál gyenge, minőségileg sem voltunk megelégedve, maga a szállás az jó. Sokat kell várni az ételre. A szobánk földszinti volt sajnos zajos volt. Az ételekről annyit hogy ízvilágilag szőrnyű,nem vagyok szakács de én különbet teszek az asztalra. A személyzettel sem voltunk maximálisn megelégedve.
Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
2012. decemberében, az adventi időszakban látogattunk el Miskolcra. 2 éjszakára foglaltunk szobát ezen a szálláshelyen. A parkolás egy zárt udvarban megoldott a szállóvendégek részére. A recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott bennünket, és részletes információkkal látott el bennünket. Az egész hotel ízlésesen, kényelmesen berendezett.
Gyenge 2013. május 25.a párjával járt itt
Szilveszterkor töltöttünk itt a Férjemmel egy pár napot. A szoba nagyon pici, de elfogadható. Az ágy matraca nekünk nagyon kényelmetlen volt. A recepciós személyzet kedves volt, de az étteremben a kiszolgálás szörnyű volt. Sokat kellett várnunk az ételekre, amelyek többnyire hidegen kerültek elénk, ízvilága nekünk nem felelt meg,de ez mindegy is mert nincs olyan meleg étel számunkra, amit hidegen is szívesen fogyasztanánk.