Napfény Kert Étterem Miskolctapolca

étterem, vendéglő
Napfény Kert Étterem Miskolctapolca
Napfény Kert Étterem MiskolctapolcaNapfény Kert Étterem Miskolctapolca
Napfény Kert Étterem MiskolctapolcaNapfény Kert Étterem Miskolctapolca

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
76.052 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Napfény Kert Étterem Miskolctapolca vélemények

Átlagos 2020. november 22.barátokkal járt itt
Kettős érzéseim vannak ezzel az étteremmel kapcsolatosan. Csak a véletlennek köszönhető, hogy itt kötöttünk ki, mivel amit először kinéztünk, asztalfoglalás hiányában nem volt elegendő hely, aztán a másodiknak kinézett étteremben sem volt szerencsénk, mert ott már nagyon leterhelt volt a konyha a szállóvendégek miatt és már mindenki éhes volt, nem akartunk legalább másfél órát várni.
Napfény Kert Étterem Miskolctapolca - Külső képNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Külső képNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - BelsőNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Külső képNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étlap/itallapNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étlap/itallapNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étlap/itallapNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étlap/itallapNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - BelsőNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étel/italNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étel/italNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étel/italNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étel/italNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - MosdóNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - EgyébNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Külső kép
Szörnyű 2019. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Mi vagyunk a nem normálisak, hogy rendeltünk ételt! Főleg, miután meglátogattuk a mosdóban aposztrofálta büdös kutricát (no ajtó, no szappan,stb)... 2000 HUF egy darab agyonsütött, kopogós csirkecomb, az étlapon szereplő tételek felé hiányzott a a kihozott ètelekről. NE MENJ BE, csak ha ANTSZ-es vagy!!!!
Kiváló 2019. február 26.a párjával járt itt
Nagyon szeretünk itt lenni.
Végtelenül kedves kiszolgálás,friss alapanyagok.Mi szokás szerint Napfény tálat rendeltünk,ami nem fagyasztott krumpliból készült, hanem frissen,a házigazda felesége vágja a krumplit,klopfolja a húst.
Kíváló kiszolgálás,nagyon finom ételek!
Napfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étel/italNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étel/italNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étel/italNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étel/italNapfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étel/ital
2018. augusztus 27.a párjával járt itt
Kánikula volt, így a teraszon is nagyon meleg volt, amit semmi sem hűtött. Sajnos a legyek a melegben is keringtek az asztal körül, amin nem a legtisztább terítő volt. Igen, a hely retro. Az egyetlen pincér, kedves és gyors volt,/igaz, nem voltunk sokan/ bár az az étel, amit szerettünk volna már 1 órakor ki volt húzva az étlapról.
Gyenge 2018. augusztus 24.családjával járt itt
Ajánlás alapján választottuk az éttermet.
Az étterem és a hangulat nagyon retró. Az ételek minősége mennyisége és az ár-érték arány nagyon távol áll egymástól. Régi bútorzat, koszos, kiégetett terítő. A gyerekek meg sem ették az ebédet, mi kulturált felnőtt módjára elfogyasztottuk.
A jótól nagyon messze áll.
Sok étteremben jártam már, de ekkorát még nem csalódtam.
Kiváló 2018. május 29.gyerekekkel járt itt
Fincsi, bőséges ételek, igazi házias ízek. Kedves és nagyon figyelmes kiszolgálás. Semmi műkaja nincs náluk, pl. a rántott sajt mellé a kislányomnak házi sültkrumplit hoztak, én frissen készült húslevest ettem, férjem gulyást, utána betoltunk fejenként 2-2 palacsintát. . Hát mit mondjak, isteni volt minden.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2017. december 31.családjával járt itt
Karácsonykor voltunk a városban , és ebédre tértünk be . Ilyen finom, házias ételt , étteremben régen ettünk . A párom húslevest kért , ami tele volt hússal , zöldséggel , tésztával . Aztán hárman rendeltünk, egy kétszemélyes napfény tálat , amit alig bírtunk hárman megenni . A tulajdonos nagyon kedves volt , az ételek gyorsan elkészültek .
Napfény Kert Étterem Miskolctapolca - Étel/ital
Kiváló 2017. október 20.a párjával járt itt
Ahogy beléptünk az étterembe kedvesen fogadott a házigazda és isteni finom házi szilvapálinkával kínált minket. Frissen sütött, tűzforró, igazi házias, ízes, finom ételeket ettünk olcsón. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a helyet, biztosan visszatérek még.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 3.barátokkal járt itt
Más nem tudom hogy van vele,de én imádom az olyan helyet,ahol az első pillanatban jól érzem magam,barátságosan fogadnak,tudnak ajánlani,nagy,és finom az étel,és ráadásul nem is drága. Nos ez a kisvendéglő épp ilyen :) A hely maga retrószerű,de kellemes,a kiszolgálás tényleg vendég centrikus,a leves forró,az adagok nagyok,és finomak! ! Visszatérek :)