Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
Hungária Panzió MiskolctapolcaHungária Panzió Miskolctapolca
Hungária Panzió MiskolctapolcaHungária Panzió Miskolctapolca

A Hungária Panzió legnépszerűbb csomagjai

Hungária Panzió Miskolctapolca - Kikapcsolódás Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Kikapcsolódás Miskolctapolcán
Hungária Panzió Miskolctapolca - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

Szörnyű 2022. április 5.barátokkal járt itt
A szoba iszonyúan koszos volt. Konkrétan a bézs színű fürdőszoba ajtó fekete volt. Az ágy alatt óriási porcicák, az ágytámlán állt a por. Az éjjeliszekrény ketté volt törve. Az étkezőben akkora pókhálój lógtak mint egy disznóólban. A raggeli minden nap ugyanaz, száraz többnapos kenyér, előre ízesített szirup tea, annyira édes volt, hogy az borzalom.
Átlagos 2022. március 16.gyerekekkel járt itt
A szállás közel van a barlangfürdőhöz. A régi szárnyban laktunk. A szobában bőven elfértünk kisgyerekekkel, ágyak kényelmesek, jót aludtunk. A fürdőszobára ráférne talán egy festés és penésztelenítés. Nagy előtér is járt a szobához, pár pohár bekészítését javasolnám. A svédasztalos reggelihez hiányoltam a zöldséget, gyümölcsöt.
2022. február 18.családjával járt itt
Jó elhelyezkedése van sétálva szinte minden megközelíthető. A személyzet kedves, jó hangulatú, Az étteremtisztasága lehetne kicsit jobb, bár folyamatos építkezés , fejlesztés van. Az ételek ízletesek. A szobák kényelmesek.
Mi csak aludni jártunk oda mert egész nap a szomszédos fürdőkben voltunk.
Hungária Panzió Miskolctapolca - Külső képHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - Vendéglátás
Átlagos 2022. február 12.a párjával járt itt
Nagyon kedves,segítőkész személyzet fogadott. A fürdőszobából hiányzott valamiféle"lepakoló"hely. Egyszerű berendezés,számomra az ágy eléggé kényelmetlen volt. A reggeli választék elég szűkös volt. A vacsorák azonban nagyon finomak,ízletesek és különleges ízvilágúak voltak. Dícséret érte.
2022. január 16.barátokkal járt itt
Remek Panzió,kedves dolgozókkal,kedves Seríffel,nagyszerű szakács,finom ételekkel,jó és szép szoba,erkéllyel,az új részen laktunk,Szilveszter szuper volt,odafigyeltek mindenre! ! Wellnessen nem voltam,Amit hiányoltam a szobából,vízmelegítő vagy mikró és labtörlő az ajtó előtt! ! Miskolctapolca csodálatos hely! !
Imadtam ott lenni! !
Kiváló 2022. január 7.a párjával járt itt
Nagyon jó választás pihenésre a személyzet önzetlen kedves barátságos. Az étel minöségi. A környék tele van kiránduló helyekkel. A szállás szép és kényelmes. A tisztaság az egy pontlevonás de nem vészes. A tulajdonos is készséges barátságos és oda figyel hogy jól érezze az ember magát. A szálláson velnesz részleg is van.
Kiváló 2022. január 3.egyedül járt itt
Ár-érték arányban kiváló a hely. A személyzet kedves, az ételek és a szoba is kiváló. Nekem egyetlen hátrány volt a wifi, azt nem nagyon tudtam használni, de ebben a világban már mindenkinek van mobil internet a telefonján, tehát nem ezt szeretném kidomborítani. A szobák tiszták, csodaszépek, az ágy kényelmes.
2021. december 2.a párjával járt itt
Hát a tisztaság kicsit hagy némi kivánni valót maga után. Az ajtó csak akkor maradt csukva ha a kulcsot ráfordítottuk(amúgy ha a szomszéd becsukta az ajtaját akkor a miénk kinyílt)Az ajtókra ráférne egy kis felújjítás. Fürdőszoba nekem a kollégiumi éveimet idézte fel. Wellness részleg;a medencénél hideg volt
Szauna;magunk vittünk vizet amivel a követ locsoltuk.
Szörnyű 2021. november 2.a párjával járt itt
A személyzet kedves volt. A vacsora finom volt és bőséges. Sajnos a reggelihez hiányoltuk a zöldséget és a friss kávét, valami keserü ital volt a kávé tárolóban ami ihatatlan volt, mintha több napos lett volna. Hiányoltuk hogy nem lehetett ebébet kérni, pedig a honlapjukon komplett tlap és pizza kínálat van fennt, másik hotelbe kellett átmennünk ebédelni.
2021. október 28.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves, szolgálatkész volt, a reggeli és a vacsora bőséges és finom. Vacsorára egy leves és két második volt, ebből kellett választani. A fürdőszobában csak egy kis piperepolc van felszerelve, nehéz volt lepakolni a szükséges dolgokat. A jakuzzi vize 31 fokos, ami kissé hideg.
Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaCsabai u. 7.
• szauna • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár