Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
Hungária Panzió MiskolctapolcaHungária Panzió Miskolctapolca
Hungária Panzió MiskolctapolcaHungária Panzió Miskolctapolca

A Hungária Panzió legnépszerűbb csomagjai

Hungária Panzió Miskolctapolca - Kikapcsolódás Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Kikapcsolódás Miskolctapolcán
Hungária Panzió Miskolctapolca - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2021. október 27.a párjával járt itt
A Hungária Panzióból kényelmes sétával elérhető a Barlangfürdő, a bobpálya. A személyzet nagyon vendégbarát, kedves és segítőkész! A reggeli és vacsora bőséges és jóízű. A szoba jól felszerelt. Hiányoltam a törölköző akasztókat. A szobához tartozó kis zárt erkély nagyon hangulatos! Összességében elégedett vagyok mindennel
2021. október 16.a párjával járt itt
A szállás tágas, kényelmes, az ágyak is nagyon kényelmesek. A személyzet igazi " házigazda", lesik a vendég kívánságát. Az ár nagyon baráti, az ételek ízletesek és bőségesek! A reggeli mellé egy kis zöldség elkelne.
Talán annyit jegyeznék meg, hogy a wellnessben a zuhanyzóra egy zuhanyfüggöny praktikus lenne, valamint a jakuzziban a víz 1-2 C fokkal lehetne melegebb.
2021. október 3.a párjával járt itt
Mindent összevetve, azt kaptuk amit vártunk. A személyzet kiváló volt, az ellátást rendben lévőnek találtuk. A szoba felszerelésében éreztünk némi hiányosságot. Egy éjjeli szekrény, hogy a szemüveg, papírzsepi, gyógyszer és még ki tudja kinek mi elhelyezhető legyen. Egy ruha szárító a fürdőruhának törölközőnek. Nem használtuk az egyéb szolgáltatásokat, így azt nem értékeltem.
Kiváló 2021. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Jó helyen van a panzió, a szállás rendezett, a személyzet kedves, az étel jó volt. Közelben látnivaló, barlangfürdő, libegő, jisvasut, bobpálya, csónakázó tó
Kiváló 2021. szeptember 6.a párjával járt itt
Kellemes, tiszta, otthonos szállás.
Az ételek kivállóak, izletes, nagy adagok!
A személyzet tagjai udvariasak, gyorsak, kedvesek, jó humorúak.
Kiemelném Zoli urat a pincért: kedves, nagyon jó humorú, mindig van egy kedves, vicces szava! A szakmája kiválló dolgozója!!!! Biztos, hogy másoknak is fogom ezt a helyet ajánlani.!!
Kiváló 2021. június 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedvesen és udvariassan fogadtak bennünket.A kiszolgálásnál megemiteném Andreát aki tényleg nagyon ügyes, kedves volt .Bármit kérdezhettünk mindenben segitett .Az ételek is finomak ,a szobánk kényelmes jól tudtunk pihenni este mikor visszaertünk .Kitudtuk probálni a welnest is az is szuper volt.Köszönjük szépen.
Kiváló 2021. június 13.a párjával járt itt
Kedves fogadtatás, szolgálatkész személyzet, finom házias ételek. Igazi "vendég"nek éreztük magunkat. A wellness részleget nem használtuk, mi kiránduló tipusuak vagyunk, de láttuk más vendégek élvezték.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Átlagos 2021. június 13.a párjával járt itt
2021. május 31-június 4-ig voltunk a Hungária Panzióban. Szerény szobák, a hűtő nem működött, a szekrényben mindössze 2 fogas volt. A személyzet nagyon kedves, a reggeli bőséges, bár hiányoltam a zöldfélét - paprikát, paradicsomot - a reggelihez. Kétféléből lehetett vacsorát választani, a mennyiséggel és a minőséggel is meg voltunk elégedve.
Hungária Panzió Miskolctapolca - EgyébHungária Panzió Miskolctapolca - Egyéb
Átlagos 2020. október 20.barátokkal járt itt
Nagyon szép időben, szép helyen , mindenhez közel jó helyünk volt. A személyzet az esetleges problémákért mindent helyre tett. A kaja finom, a szoba a földszinten, mozgáskorlátozott fürdővel. Ami kivágta a biztosítékot. Magyarul csak fedél volt a fejünk fölött. Egy légtérben volt a wc a fürdóvel.
Hungária Panzió Miskolctapolca - SzobákHungária Panzió Miskolctapolca - Egyéb
Kiváló 2020. szeptember 11.a párjával járt itt
Nagyon jó az elhelyezkedése, innen kiindulva a környező látni valók (Lillafüred, Diósgyőri vár, Barlangfürdő, Bükkszentkeresztes, stb. ) elérése szuper. Az ételek jó ízűek és bőségesek voltak, bár ha javasolhatnám a reggelinél esetleg pékárut (kiflit, zsömlét) is lehetne kínálni. A kiszolgáló személyzet munkája példaértékű volt. Mindenkinek bátran ajánlom.
Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaCsabai u. 7.
• szauna • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár