Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
Hungária Panzió MiskolctapolcaHungária Panzió Miskolctapolca
Hungária Panzió MiskolctapolcaHungária Panzió Miskolctapolca

A Hungária Panzió legnépszerűbb csomagjai

Hungária Panzió Miskolctapolca - Kikapcsolódás Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Kikapcsolódás Miskolctapolcán
Hungária Panzió Miskolctapolca - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

Gyenge 2019. március 26.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünkkor a 24-es szobát adták. Rókalyuknak megfelelne. . . A 3,5 m magasan lévő kis ablak (40X60 cm) nem működött. Szükséglakásként szolgálhatott volna. Félhomály, a foglalatban nem volt égő, a kilincs esett ki a zárból. A 3. gyermeknek csak kérésünkre vetettek ágyat. . . Felháborodott kérésemre kaptunk egy megfelelő szobát.
2019. március 3.barátokkal járt itt
Rugalmas, segítőkész személyzet.
Korán érkeztünk a panzióba, de ez
nem volt gond. Déli 12-kor, de a
szoba kulcsát megkaptuk.
Minden infót megkaptunk, hova érdemes
kirándulni, mi hol van.
Az ellátás jó volt, bőséges.
A wellness rész a panzió nagyságához képest
kiváló. Kérésünkre időre mindig minden rendelkezésre állt.
Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2018. november 25.a párjával járt itt
Egy újabb felejthetetlen pihenés.Visszatérő vendégként csak potitív véleményt tudok átadni. Ha így halad a panzió egyre több törzsvendéget tudhatnak magukénak.
2018. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk a panzióban az unokánkkal. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt. Fiatalok, vidámak. A reggeli és a vacsora számunkra megfelelő volt mennyiségileg és minőségileg is.

A szobánkkal kapcsolatban sem volt semmilyen kifogásolni valónk.
A környéken van még mit felfedezni, újra jövünk és ha van szabad hely, itt foglalunk majd.
2018. július 20.gyerekekkel járt itt
Kedves, fiatal, igyekvő a személyzet. Az ételek bőséges adagok és ízletesek. Könnyen megközelíthető, frekventált, a látnivalók, strandok, cukrászda, kisbolt közel vannak. A szoba néhány kisebb hibától eltekintve (egyik ablak nem volt nyitható, a wc-deszka teteje törött volt) kényelmes és tágas volt; a tisztasága megfelelő.
Kiváló 2018. május 3.barátokkal járt itt
Először jártunk ebben a kis panzióban de nem csalódtunk, hiszen remek 1 hetet töltöttünk ott. A Személyzet kedves, barátságos, az ételek változatosak, finomak és bőségesek. A csomagban Barlang fürdő belépő, szolárium,flabélos,szauna használat. . Gratulálunk az ott dolgozó szakácsoknak. A szálloda épülete, berendezése tiszta és barátságos.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Átlagos 2018. február 18.a párjával járt itt
Valentin nap alkalmával töltöttünk itt 3 napot. A Személyzet,kedves,barátságos,az ételek finomak,bőségesek. A csomagban Barlang fürdő belépő. szolárium,flabélos,szauna használat. A szoba egyszerű,fa butorok,törölközö bekészitve-de sajnos az ágy kényelmével nem voltunk megelégedve(ki volt feküdve,kemény párna ,szerencsémre vittem a saját kispárnámat.
Hungária Panzió Miskolctapolca - SzobákHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - SzobákHungária Panzió Miskolctapolca - SzobákHungária Panzió Miskolctapolca - EgyébHungária Panzió Miskolctapolca - EgyébHungária Panzió Miskolctapolca - SzobákHungária Panzió Miskolctapolca - Medence/kertHungária Panzió Miskolctapolca - Medence/kertHungária Panzió Miskolctapolca - EgyébHungária Panzió Miskolctapolca - EgyébHungária Panzió Miskolctapolca - Medence/kertHungária Panzió Miskolctapolca - Medence/kertHungária Panzió Miskolctapolca - EgyébHungária Panzió Miskolctapolca - VendéglátásHungária Panzió Miskolctapolca - Egyéb
Szörnyű 2018. február 16.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk el itt, de alig vártuk, hogy hazaérjünk. A személyzettel meg voltunk elégedve, mindenki nagyon kedves volt. A szoba is rendben lett VOLNA. Sok volt a hangya, illetve amikor este húztam be a sötétítő függönyt előkerült az előző vendég vastag, téli zoknija a radiátoron.
2017. november 21.családjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk el a panzióban,egyszerű de kényelmes szállás,sajnos hideg volt és nem volt fűtés,a fürdőszobába még fűtési lehetőséget sem találtam, Az ételek finomak voltak,csak nem volt választék,a személyzet kedves.Az egész napos ingyenes barlangfürdő belépő nagyon jó ötlet volt,köszönjük.
Hungária Panzió Miskolctapolca - SzobákHungária Panzió Miskolctapolca - SzobákHungária Panzió Miskolctapolca - Szobák
Kiváló 2017. november 9.a párjával járt itt
Először jártunk ebben a kis panzióban de nem csalódtunk, hiszen remek 3 napot töltöttünk ott. Az ételek, italok változatosak és finomak. Gratulálunk az ott dolgozó szakácsoknak. A szálloda épülete, berendezése tiszta és barátságos. A környéken rengeteg a látnivaló. Egyszóval minden remek és csodálatos volt.
Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaCsabai u. 7.
• szauna • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár