Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
Hungária Panzió MiskolctapolcaHungária Panzió Miskolctapolca
Hungária Panzió MiskolctapolcaHungária Panzió Miskolctapolca

A Hungária Panzió legnépszerűbb csomagjai

Hungária Panzió Miskolctapolca - Kikapcsolódás Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Kikapcsolódás Miskolctapolcán
Hungária Panzió Miskolctapolca - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

Átlagos 2016. december 4.a párjával járt itt
Érkezéskor gyorsan és korrektül tájékoztattak a lehetőségekről és a házi rendről.
A szoba megfelelő a fürdőszoba kissé alul fűtött állapotban fogadott bennünket, ami a három nap alatt sem változott. A vacsora és a reggeli kielégítő. A személyzet többnyire figyelmes . Ár-Érték arányban ajánlom másoknak is a szállást.
Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, szép tiszta rendezett szoba várt.A fogadtatás kedves és udvarias volt.Az ételek nagyon finomak( dicséret a szakácsnak).
Csak a legjobbat tudjuk. Legközelebb több napra és barátokkal megyünk.
2016. október 27.a párjával járt itt
A szobánkba belépéskor erős csatorna szag fogadott, a fürdőszobából. A fürdőszoba tisztasága nem megfelelő. A zuhany tálca körül penész foltok több helyen. A fa keretes ágy nem megfelelő matraccal kényelmetlen. Az étteremben az ellátás megfelelő, a vacsora bőséges és ízletes.
2016. szeptember 27.a párjával járt itt
Nagyon elégedett voltam az ételekkel, amit kaptunk. A svédasztalos reggeli kiváló volt, a vacsorakor lehetett választani, hogy mit szeretnénk vacsorázni. A személyzet kedves volt és segítőkész. A szoba tisztasága és kényelme is megfelelő volt, valamint kaptunk 1-1 belépőjegyet a Barlangfürdőbe.
Kiváló 2016. szeptember 27.barátokkal járt itt
A hely tele kedvességgel, odafigyeléssel. Kényelmes, csendes szobák, nagy adag vacsora, finom kávé. Éjjel-nappal értünk vannak. Minden kérésünket, kérdésünket azonnal teljesítették, válaszoltak.
A fürdőbelépővel pedig a egyszerűen a tömeg mellett elsétálva mehettünk be. Élmény volt! Köszönjük!
Kiváló 2016. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Három napot töltöttünk a Panzióban gyerekekkel,nagyon jól éreztük magunkat a személyzet nagyon kedves és segítőkész. A környezet nagyon szép nagyon szeretünk itt lenni és nagyokat sétálni a ligetben a mókusok között,és a szuper játszóteret ki próbálni. A vacsora mindíg nagyon finom,a pizzát nagyon szeretjük.
Hungária Panzió Miskolctapolca - EgyébHungária Panzió Miskolctapolca - Egyéb
Kiváló 2016. szeptember 1.a párjával járt itt
Felejthetetlen élményekkel telve, jöttünk haza. Nagyon tettszett a családias hangulatú légkör. A személyzet kedvessége, és nem utolsó sorban a finom ételek. A kiszolgálás tökéletes, mindenben a kedvünket keresték. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!
Kiváló 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Heten érkeztünk a panzióba és kellemesen éreztük magunkat. A szállás kifogástalan, tiszta rendezett szobák vártak ránk, a környezet hangulatos. Vacsora után a lányok kipróbálták a szaunát és a szolit, a fiúk pedig nagy pingpongcsatát vívtak. Esténként összeültünk az egyik teraszon és elemeztük az aznapi kirándulás élményeit.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Átlagos 2016. június 4.barátokkal járt itt
A földszinten kaptunk szobát, közvetlenül a parkoló mellett, a mellettünk lévő 4* szállodára nézően. Ami azzal az "előnyös" tulajdonság járt, hogy a másik szálloda tetején lévő ki-be kapcsoló légkondicionáló zaját hallgathattuk, szinte szüntelenül. Ha ezt eluntuk, akkor meg a szálloda bővítésével járó építési zajokat, munkaidőben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. május 17.a párjával járt itt
Nagyon készültem erre a kikapcsolódásra életemben először jártam Miskolctapolcán A szállás rendben volt kisebb hibákkal mint az ágynemű ami igencsak viseltes volt a fürdőszobában a tusoló is lehetett volna penész mentes Ja és pehhünkre a folyosó utolsó szobáját kaptuk ott már fény sem volt vakon mentünk a szobánkba Viccesen el is neveztük cselédszobának DE ennek ellenére a személyzet remek volt udvarias az ételek finomak és a Barlangfürdő kárpótolt mindenért. Sok sok élménnyel lettem gazdagabb és bármikor visszamennék.
Hungária Panzió Miskolctapolca - WellnessHungária Panzió Miskolctapolca - Külső kép
Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaCsabai u. 7.
• szauna • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár